sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Big Band zagra z Sebastianem Riedlem

Big Band zagra z Sebastianem Riedlem - foto: M. Derucki
foto: M. DeruckiSebastian Riedel w Pubie 21, marzec 2014 r. 

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Big Bandu Miasta Turek z Sebastianem Riedlem, który odbędzie się w piątek, 3 listopada 2017 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Turku. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Big Band przyzwyczaił nas do występów w otoczeniu gwiazd polskiej muzyki. Dotychczas turkowscy muzycy grali z Krystyną Prońko, Grażyną Łobaszewską, nieżyjącym już Zbigniewem Wodeckim, ze Skaldami, a ostatnio z Krzysztofem Cugowskim. Tym razem będzie można ich zobaczyć w aranżacjach bluesowych, w towarzystwie Sebastiana Riedla.

reklama

Sebastian Riedel komponuje muzykę i pisze teksty piosenek, do tego gra na gitarze i perkusji oraz jest wokalistą w założonym przez siebie zespole Cree.

Organizatorami koncertu są: Burmistrz Miasta Turek oraz Big Band Miasta Turek, zaś współorganizatorami Miejski Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, Muzeum Miasta Turku oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły redakcje Echa Turku i portalu Turek.net.pl.

Podczas koncertu będzie możliwość zakupienia płyty z poprzednimi koncertami Big Bandu Miasta Turek.

reklama

materiał nadesłany

Big Band zagra z Sebastianem Riedlem

Podobne artykuły

To był koncert pełen świątecznej magii!

To był koncert pełen świątecznej magii!

15-12-2019
Koncert pełen świątecznej magii!

Koncert pełen świątecznej magii!

14-12-2018
Bracia Cugowscy zagrali z Big Bandem

Bracia Cugowscy zagrali z Big Bandem

19-10-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama