sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

"Prezent pod choinkę 2017" w Szkole Podstawowej nr 5

 

Idea wysyłania paczek świątecznych jest znana na całym świecie i kontynuowana od wielu lat. Do Polski też kiedyś przysyłano paczki.

Były źródłem radości i nadziei. Dowodem na to, że są ludzie, którzy żyją lepiej, a przejmują się losem innych , są świąteczne paczki. Kierując się taką myślą, Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 5 postanowił włączyć się w ogólnopolską akcję charytatywną „ Prezent pod choinkę 2017”, zorganizowaną przez Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP.

reklama

Ponad 20 specjalnie przygotowanych przez uczniów paczek dotrze niebawem do dzieci zagrożonych ubóstwem w Rumunii, Ukrainie i Białorusi, pochodzących z różnych środowisk i kościołów. Znalazły się w nich przybory szkolne, słodycze, maskotki, kolorowanki, środki higieniczne dla nastolatków.

Szkolnymi koordynatorami i propagatorami akcji oraz idei „Więcej szczęścia jest w dawaniu niż braniu” byli : Beata Grzelka, Tomasz Andrzejewski oraz wychowawcy klas 7 i gimnazjalnych.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

CKE podała wstępne wyniki zbiorcze egzaminów...

CKE podała wstępne wyniki zbiorcze egzaminów...

4 sierp.
Wyjątkowy prezent na urodziny, który zaskoczy...

Wyjątkowy prezent na urodziny, który zaskoczy...

21 lip.
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 zakończyli...

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 zakończyli naukę....

28 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama