niedziela 22 lipca 2018

Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

reklama

Siódmoklasiści z wizytą na Uniwersytecie Łódzkim

Siódmoklasiści z wizytą na Uniwersytecie Łódzkim
 

29 listopada uczniowie klas siódmych Szkoły Podstawowej nr4 wzięli udział w pokazach doświadczeń fizycznych zorganizowanych przez Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego.

Młodzież obserwowała szereg doświadczeń o drganiach i falach mechanicznych. Zagadnienia te są zgodne z podstawą programową nauczania fizyki, więc była to dla dzieci świetna okazja, aby poszerzyć wiedzę zdobywaną na lekcjach. Profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone pokazy pozwoliły uczniom poczuć się jak prawdziwi studenci. Dodatkowo siódmoklasiści oglądali interaktywną wystawę maszyn Leonardo Da Vinci w Centrum Nauki i Techniki EC1. Uczniowie m.in. dowiedzieli się, jak wyglądały pierwsze maszyny latające i jak powstawały wynalazki, których używamy na co dzień. Wycieczka do Łodzi pokazała młodzieży że nauka nie musi być i nie jest nudna!

materiał nadesłany

Podobne artykuły

"Czwórka" biła rekord w czytaniu

9 czerw.
SP4: Stulecie Niepodległości na sportowo

SP4: Stulecie Niepodległości na sportowo

11 maj.
Wielki sukces siatkarek z

Wielki sukces siatkarek z "Czwórki"

27 kw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama