piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Mikołaj odebrał klucz do miasta Turek

Mikołaj odebrał klucz do miasta Turek - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Przez najbliższy weekend władzę w Turku przejmie Św. Mikołaj wraz ze swoją świtą. Gwiazdor odebrał dziś z rąk burmistrza Romualda Antosika klucz do naszego miasta, którym będzie zarządzał ze swojej fabryki ulokowanej siedzibie stowarzyszenia Przystań.

Co w fabryce Świętego będzie jutro (16 grudnia, od 12:00 do 19:00) czekało na najmłodszych oraz ich rodziny? Nie zabraknie na pewno cudownej i ciepłej atmosfery – jak wiadomo, Mikołaj kocha dzieci! Nie oznacza to jednak, że fabryka jest niedostępna dla dorosłych. Wręcz przeciwnie! Do wspólnej zabawy zaproszeni są rodzice oraz dziadkowie.

reklama

W fabryce Świętego Mikołaja uruchomiona zostanie maszyna produkująca lalki dla małych turkowian. Jednak, aby zabawki były kompletne, dzieci będą musiały je własnoręcznie ozdobić i ubrać podczas zajęć plastycznych pod nadzorem elfów.

Niewątpliwą atrakcją będzie możliwość porozmawiania ze Świętym Mikołajem, wspólne śpiewanie kolęd, tworzenie wyjątkowych świątecznych ozdób oraz napisanie i przekazanie listu z opisem wymarzonych prezentów. Mikołaj na pewno przeczyta je wszystkie i postara się, by prośby zostały spełnione. Możliwe będzie także wykonanie pamiątkowego zdjęcia z Mikołajem, Śnieżynką, Elfem i Sekretarzem.

Fabryka Świętego Mikołaja powstała dzięki inicjatywie Stowarzyszenia Przystań i Gminy Miejskiej Turek.

Podobne artykuły

1% dla Turku: Stowarzyszenie

1% dla Turku: Stowarzyszenie "Przystań"

25 lt.
Jasełka w Szkole Podstawowej w Kunach

Jasełka w Szkole Podstawowej w Kunach

29-12-2019
Jasełka w ZS-P w Dobrej

Jasełka w ZS-P w Dobrej

25-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama