poniedziałek 10 grudnia 2018

Danieli, Bohdana, Julii

reklama

Ferie z robotyką

Ferie z robotyką
 

Ferie to doskonały czas, aby rozpocząć przygodę z robotyką. Dlatego te Miejska Biblioteka im. Włodzimierza Pietrzaka w Turku zaprasza dzieci w wieku od 5 do 12 lat na niezwykłe i kreatywne warsztaty Robotyki, które poprowadzą instruktorzy z Centrum Kreatywnego Rozwoju.

Celem zajęć jest kształtowanie postawy twórczej oraz wprowadzenie w podstawy budowania prostych robotów i programowania ich tak, żeby wykonywały określone zadania. Podczas Warsztatów dzieci poznają możliwości i zastosowania klocków a także nabywają umiejętności wykorzystywania prostych algorytmów. Oprócz nauki konstruowania warsztatowicze, nauczą się także logicznego myślenia, a co najważniejsze – wszystkie te cele osiągną świetnie się przy tym bawiąc.

reklama

Zajęcia trwające 60 minut, odbywać będą się w terminie od 12 do 16 lutego w godzinach od 10.00 do 14.00 ( z podziałem na grupy). Więcej informacji oraz zapisy pod numerem tel : 530267555 Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

materiał prasowy MBP w Turku

Ferie z robotyką

Podobne artykuły

Horrory za nami, a Oscary przed nami!

Horrory za nami, a Oscary przed nami!

24 lip.
Rusza kolejny Maraton Filmowy!

Rusza kolejny Maraton Filmowy!

16 lip.
Podróżowanie do granic z Robertem Czerniakiem

Podróżowanie do granic z Robertem Czerniakiem

13 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama