czwartek 24 września 2020

Dory, Gerarda, Maryny

reklama

Ferie z robotyką

Ferie z robotyką
 

Ferie to doskonały czas, aby rozpocząć przygodę z robotyką. Dlatego te Miejska Biblioteka im. Włodzimierza Pietrzaka w Turku zaprasza dzieci w wieku od 5 do 12 lat na niezwykłe i kreatywne warsztaty Robotyki, które poprowadzą instruktorzy z Centrum Kreatywnego Rozwoju.

Celem zajęć jest kształtowanie postawy twórczej oraz wprowadzenie w podstawy budowania prostych robotów i programowania ich tak, żeby wykonywały określone zadania. Podczas Warsztatów dzieci poznają możliwości i zastosowania klocków a także nabywają umiejętności wykorzystywania prostych algorytmów. Oprócz nauki konstruowania warsztatowicze, nauczą się także logicznego myślenia, a co najważniejsze – wszystkie te cele osiągną świetnie się przy tym bawiąc.

reklama

Zajęcia trwające 60 minut, odbywać będą się w terminie od 12 do 16 lutego w godzinach od 10.00 do 14.00 ( z podziałem na grupy). Więcej informacji oraz zapisy pod numerem tel : 530267555 Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

materiał prasowy MBP w Turku

Ferie z robotyką

Podobne artykuły

Wspólnie stworzyli bajkę o wielkiej odwadze!

Wspólnie stworzyli bajkę o wielkiej odwadze!

18 lip.
Roboty, robociki i kolorowe zabawy, czyli ferie...

Roboty, robociki i kolorowe zabawy, czyli ferie z...

10 lt.
Spotkaj się z Rafałem Witkiem w miejskiej...

Spotkaj się z Rafałem Witkiem w miejskiej bibliotece

06-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama