niedziela 01 sierpnia 2021

Jarosława, Justyny, Nadziei

18°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

12. Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej gościem ZST w Turku

12. Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej gościem ZST w Turku - foto: materiał nadesłany
foto: materiał nadesłany 

12. Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej w najbliższy poniedziałek będzie gościła w Zespole Szkół Technicznych im. gen.prof. Sylwestra Kaliskiego w Turku.

Spotkanie, które odbędzie się 14 maja o godz. 13.00 w auli szkoły przy ul. Milewskiego 3B będzie miało charakter informacyjny i zostanie połączone z rekonesansem terenu  w stałym rejonie odpowiedzialności przyszłego 123. batalionu lekkiej piechoty w Turku z udziałem Dowódcy 12. WBOT oraz przedstawicieli Starostwa.

reklama

Zaplanowana prelekcja w pierwszej odsłonie będzie miała formę wykładową, w ramach której przedstawiciele 12. WBOT opowiedzą m.in. czym są wojska obrony terytorialnej, jakiej misji chcą sprostać oraz jak wygląda szkolenie Terytorialsów i kim jest statystyczny żołnierz OT. Druga część spotkania będzie miała formę otwartą i pozwoli udzielić odpowiedzi na pytania wszystkim przybyłym na prelekcję, zarówno uczniom ZST, jak i lokalnej społeczności Turku i okolic, zainteresowanej wstąpieniem w szeregi Wojsk Obrony Terytorialnej. 

materiał nadesłany

Podobne artykuły

443 zdało, 148 nie zdało. Maturzyści poznali...

443 zdało, 148 nie zdało. Maturzyści poznali wyniki...

6 lip.

"Kadr na Powiat Turecki" - prezentacja konkursowych...

18 czerw.
IV edycja konkursu fotograficznego

IV edycja konkursu fotograficznego "Kadr na Powiat...

18 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama