wtorek 21 sierpnia 2018

Franciszka, Kazimiery, Ruty

reklama

Już w piątek: Kiermasz płyt winylowych podczas Silent Party #2

Już w piątek: Kiermasz płyt winylowych podczas Silent Party #2 - foto: freeimages.com / Joel Dietle
foto: freeimages.com / Joel Dietle 

Już w najbliższy piątek, 18 maja, w turkowskim pubie mixTura odbędzie się kiermasz płyt winylowych. Na kupno, sprzedaż lub wymianę zaprasza Papa Winyl, który do Turku przywiezie ok 2000 tytułów. Po giełdzie odbędzie się drugie Silent Party, czyli cicha impreza ze słuchawkami na uszach.

Rock, Jazz & Blues, Synth-Pop, New Wave, Romantic-Italo Disco, 80te, Soundtrack , Hip Hop, Clubbing, Nowe Brzmienia, World Music, Klasyka-Poważna (12,10 i 7 cali) kasety i CD oto czego można spodziewać się na piątkowym kiermaszu. Papa Winyl zapewnia podczas giełdy gramofon, na którym będzie można włączyć swoje ulubione kawałki. Organizator zapewnia także stanowisko odsłuchowe. Kiermasz rozpocznie się o godz. 17:00 i potrwa do 21:00.

reklama

O godzinie 22:00 w mixTurze rozpocznie się Silent Party vol 2, czyli impreza na słuchawkach. Do wyboru będą 3 kanały muzyczne z różnymi stylami muzyki klubowej. Zagrają: epix (pulsar transformation) - trance, goa, progress; Dj Dotyk Dźwiękiem - funk & soul & disco '70 afro beat; Qwert - house, rap, trap, dnb, jersey , bass. Ilość słuchawek jest ograniczona, dlatego organizatorzy proszą o rezerwację. Wejście i wypożyczenie słuchawek kosztuje 20 zł. Szczegóły na https://www.facebook.com/events/408096826332147/

Podobne artykuły

Morderstwa w jazzem w tle

Morderstwa w jazzem w tle

28-12-2017
Już jutro: Słuchowisko

Już jutro: Słuchowisko "Cały Ten Jazz". Posłuchaj...

27-12-2017
Zajrzyj na Kiermasz Rękodzieła, poczuj...

Zajrzyj na Kiermasz Rękodzieła, poczuj świąteczny...

09-12-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama