poniedziałek 20 września 2021

Eustachego, Faustyny, Renaty

6°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

I miejsce dla teatru "Szpilka" z SP1

I miejsce dla teatru
 

18 maja w Kościańskim Ośrodku Kultury po raz drugi odbył się Ogólnopolski Integracyjny Przegląd Teatralny.  Teatr "Szpilka" ze Szkoły Podstawowej nr 1 zdobył I miejsce.

Ten niezwykły przegląd umożliwia nie tylko prezentację dorobku artystycznego amatorskich teatrów dziecięcych i młodzieżowych, ale także integrację zespołów oraz ukazanie osób z niepełnosprawnością jako twórców kultury.

reklama

Teatr "Szpilka" zaprezentował spektakl pt. "Księżniczka na ziarnku grochu".  To opowieść wszystkim doskonale znana, jednak scenariusz wzbogacony został o przemyślenia i pomysły dzieci, dlatego zaskakuje i śmieszy.

W przedstawieniu występują:
Bartosz Dziamara, Aleksandra Gawrońska, Adam Kolenda, Stanisław Rygiel, Amelia Sobczyk, Amelia Ulańska, Nadia Sidorowicz, Gabriel Urbaniak i Maja Walas z klasy 4 d, Bartosz Maniakowski i Mateusz Wołowiec z klasy 5 d oraz Nadia Przygońska z klasy 6 d.

Gratulujemy uczniom wspaniałej gry aktorskiej i życzymy kolejnych sukcesów!

materiał nadesłany

Podobne artykuły

"Czekoladki" na scenie kameralnej w Przystani....

z dzisiaj

"Czekoladki" na scenie kameralnej w Przystani....

16 wrz.
Wideo: Międzynarodowy Dzień Teatru - Monodram...

Wideo: Międzynarodowy Dzień Teatru - Monodram...

27 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama