poniedziałek 19 listopada 2018

Elżbiety, Faustyny, Pawła

reklama

Wielkie szkolenie z pierwszej pomocy. Przeszkolonych ponad 50 osób

Wielkie szkolenie z pierwszej pomocy. Przeszkolonych ponad 50 osób - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

W minioną sobotę (9 czerwca) w Domu Strażaka w Turku odbyło się ośmiogodzinne szkolenie zakresu pierwszej pomocy przedlekarskiej. Wiedzę na temat podstaw ratowania życia po raz kolejny przekazywali wolontariusze i członkowie Fundacji Złota Godzina oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku.

Bezpłatne szkolenie rozpoczęło się o godz. 8.00 w pomieszczeniach Domu Strażaka w Turku. Trwało ono 8 godzin i zakończyło się wydaniem zaświadczeń, które spełniają wymagania pracodawców.

reklama

Szkolenie wpierają: Miasto Turek, Poseł na Sejm RP Ryszard Bartosik, Drukarnia Unicorn, Piekarnia Marka Kozłowskiego, Agrohurt Sp. J.

Podobne artykuły

Lokalny rekord w resuscytacji kolejny raz pobity!

Lokalny rekord w resuscytacji kolejny raz pobity!

16 paźd.
Pobijmy rekord w ratowaniu życia!

Pobijmy rekord w ratowaniu życia!

14 paźd.
Oddaj krew w Domu Strażaka

Oddaj krew w Domu Strażaka

29 sierp.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama