wtorek 04 sierpnia 2020

Dominiki, Dominika, Protazego

reklama

Turek: Wszystko uda się! - Dzieciaki z naszego miasta charytatywnie dla zwierząt

Turek: Wszystko uda się! - Dzieciaki z naszego miasta charytatywnie dla zwierząt
 

Już w najbliższą niedzielę, tj. 23.09.2018 o godzinie 16:00, w sali MDK w Turku, odbędzie się charytatywny koncert ph."Wszystko uda się!" na rzecz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Turku. Organizatorką tego przedsięwzięcia jest 12-letnia Paula Biskup.

Młoda wokalistka z Turku postanowiła wykorzystać swój talent w pomocy dla bezdomnych zwierząt. Do udziału w koncercie zaprosiła inne zdolne dzieci z naszego miasta, które również pięknie śpiewają lub mają talenty aktorskie czy taneczne. Pełna lista dzieci, które wystąpią przedstawia się następująco: Paula Biskup, Amelia Sobczyk, Maja Walas, Teatr "Szpilka" ze Szkoły Podstawowej nr 1, przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego nr 3 w Turku, oraz liczne grono młodych artystów na co dzień szlifujących swój talent w Miejskim Domu Kultury w Turku: Martyna Radosz, Antonina Zommer, Antonina Iglikowska, Nikola Ozga, Michalina Kurek i Blanka Górska.

reklama

materiał nadesłany

Turek: Wszystko uda się! - Dzieciaki z naszego miasta charytatywnie dla zwierząt

Podobne artykuły

Wystartowały wakacje 2020 w mieście. Na co...

Wystartowały wakacje 2020 w mieście. Na co warto się...

8 lip.
Przedszkola i żłobki w mieście nadal zamknięte....

Przedszkola i żłobki w mieście nadal zamknięte....

4 maj.
MDK przygotuje film z poradnikiem nt....

MDK przygotuje film z poradnikiem nt. stworzenia...

2 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama