PRZEPRASZAMY - OSP Janiszew

poniedziałek 16 września 2019

Jagienki, Kamili, Korneliusza

reklama
Wzorek

"Czary Mary Okulary". Zostaw stare okulary w SP5

 

Szkoła Podstawowa nr 5 im. UNICEF w Turku po raz kolejny przyłączyła się do akcji Fundacji „Redemptoris Missio”, tym razem: „Czary Mary Okulary”.

W Afryce koszt zakupu jednej pary okularów jest bardzo wysoki. W Republice Centralnej Afryki sklep optyczny znajduje się tylko w stolicy. Okulary przysłane z Polski mogłyby pomóc wielu ludziom.

reklama

Zbiórka okularów trwa już od tygodnia, nadal zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby też przyczynić się do zrobienia czegoś dobrego o ich przynoszenie.

Okulary mogą być zarówno używane jak i nowe, najlepiej by były to okulary do czytania. Okulary zostaną zbadane, zostanie ustalona ich moc, opisane, zabezpieczone, spakowane do paczek, paczki zostaną obszyte płótnem. Wtedy to do Republiki Centralnej Afryki wyruszą wolontariusze Fundacji, którzy planują zabrać ze sobą część zebranych okularów.

Akcja potrwa do 15 października. Zachęcamy wszystkich do udziału w tej akcji.

reklama

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 5 w Turku

Podobne artykuły

Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej...

Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 5

3 wrz.
Potrzebna jest pomoc dla czteroosobowej rodziny...

Potrzebna jest pomoc dla czteroosobowej rodziny z...

4 lip.
Konkurs na dyrektorów turkowskich podstawówek...

Konkurs na dyrektorów turkowskich podstawówek...

2 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama