piątek 26 kwietnia 2019

Marii, Marzeny, Ryszarda

reklama

Pobijmy rekord w ratowaniu życia!

Pobijmy rekord w ratowaniu życia! - foto: Marcin Derucki
foto: Marcin Derucki 

16 października każdy mieszkaniec powiatu będzie mógł się przyłączyć do wspólnej akcji bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo–oddechowej! Przyłącz się i Ty!

Dokładnie w samo południe, w Domu Strażaka w Turku (ul. 3 Maja 8), dnia 16 października, odbędzie się akcja bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo–oddechowej, w ramach której każdy z uczestników będzie musiał przeprowadzić masaż serca na fantomie. Już od godziny 11:00 będzie można zapoznać się z prawidłową techniką wykonania RKO, a zadbają o to ratownicy z Fundacji Złota Godzina oraz strażacy z sekcji ratownictwa medycznego z turkowskiego OSP.

reklama

Celem inicjatywy jest edukacja społeczeństwa w udzielaniu pierwszej pomocy w przypadku nagłego zaniku krążenia.

Organizatorem turkowskiej edycji akcji jest Fundacja Złota Godzina oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Turku. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal Turek.net.pl. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz Polskiej Rady Resuscytacji.

reklama

Marcin Derucki

Podobne artykuły

Lokalny rekord w resuscytacji kolejny raz pobity!

Lokalny rekord w resuscytacji kolejny raz pobity!

16-10-2018
Wielkie szkolenie z pierwszej pomocy....

Wielkie szkolenie z pierwszej pomocy. Przeszkolonych...

11-06-2018
Zapisz się na bezpłatne szkolenie z pierwszej...

Zapisz się na bezpłatne szkolenie z pierwszej pomocy!

29-05-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama