wtorek 28 września 2021

Libuszy, Wacławy, Wacława

10°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Dzień Pracownika Socjalnego

Dzień Pracownika Socjalnego
 

Dnia 23 listopada 2018 roku odbył się w Dzień Pracownika Socjalnego w Zespole Placówek Edukacyjno - Wychowawczych w Turku. Uroczystość rozpoczęła dyrektor Izabela Piotrowska, która przywitała przybyłych dyrektorów i kierowników Miejskich i Gminnych Ośrodków Pomocy Społecznej.

Podziękowała za dotychczasową owocną współpracę na rzecz naszych wychowanków i ich rodzin oraz życzyła dalszych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym. Dzień ten zaszczycił swoją obecnością Wicestarosta Powiatu Tureckiego Władysław Karski, który skierował słowa uznania do zaproszonych gości i podkreślił znaczenie ich pracy dla wielu potrzebujących.

reklama

Uroczystość uświetnił program artystyczny pt. ,,Muzyka filmowa” przygotowany przez naszych uczniów. Artyści wcielili się w role najpopularniejszych postaci filmowych. Nie zabrakło legendarnego Janosika, Skrzetuskiego, a nawet Bonda. Publiczność z przyjemnością wysłuchała muzyki z ,,Titanica” i ,,Czterdziestolatka”, a największym powodem do wzruszenia był pan ,,Tolibowski”(Adam Sęk), który wręczył znakomitym gościom białe tulipany. Wyrazem wdzięczności ze strony uczniów były również własnoręcznie wykonane drobne upominki. Koncert odbył się w miłej atmosferze, a brawom nie było końca. Na zakończenie pani kierownik GOPS w Turku Jadwiga Ogińska podziękowała w imieniu wszystkich pracowników socjalnych za zaproszenie i występy oraz wręczyła jak co roku uczniom słodycze.

Program artystyczny przygotowały: pani Beata Szczesiak i pani Elżbieta Kociołek.
materiał nadesłany

Podobne artykuły

Uczymy się historii Polski czyli uczniowie SOSW...

Uczymy się historii Polski czyli uczniowie SOSW na...

z wczoraj
Sukces wychowanków Specjalnego Ośrodka...

Sukces wychowanków Specjalnego Ośrodka...

12-03-2020
Recytatorski konkurs w Turku z wyróżnieniem dla...

Recytatorski konkurs w Turku z wyróżnieniem dla jego...

27-01-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama