czwartek 13 grudnia 2018

Dalidy, Juliusza, Łucji

reklama

Mistrzyni Kamila Frątczak w Szkole Podstawowej nr 1 w Turku

Mistrzyni Kamila Frątczak w Szkole Podstawowej nr 1 w Turku
 

W środę, 5 grudnia 2018r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku mieli okazję brać udział w spotkaniu z panią Kamilą Frątczak - siatkarką, reprezentantką Polski. Drużyna, w której grała pani Kamila w latach 2007/2008 i 2008/2009 zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Znani, lubiani i doceniani w Sporcie”. Projekt jest realizowany w ramach programu „Trzymaj Formę”. Inicjatorami spotkania okazali się sami uczniowie, proponując kilka znanych osób ze sportu. Podczas spotkania uczniowie mieli okazję zapoznać się karierą siatkarską pani Kamili oraz z pracą, jaką wykonuje obecnie, na co dzień, ponieważ pani Kamila jest pracownikiem Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Turku.

reklama

Uczniowie z zainteresowaniem słuchali oraz zadawali pytania dotyczące kariery siatkarskiej, natomiast uczestnicy szkolnego kółka dziennikarskiego, przeprowadzili wywiad z panią Kamilą do szkolnej gazetki „Kleks”. Spotkanie zorganizowały koordynatorki projektu.
materiał nadesłany

Podobne artykuły

Jarosław Klonowski w turkowskiej Bibliotece

Jarosław Klonowski w turkowskiej Bibliotece

7 grudz.
Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie

Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie "5 Porcji Zdrowia...

7 grudz.
Sukcesy uczennic Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku

Sukcesy uczennic Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku

5 grudz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama