sobota 11 lipca 2020

Benedykta, Kariny, Olgi

reklama

Mistrzyni Kamila Frątczak w Szkole Podstawowej nr 1 w Turku

Mistrzyni Kamila Frątczak w Szkole Podstawowej nr 1 w Turku
 

W środę, 5 grudnia 2018r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku mieli okazję brać udział w spotkaniu z panią Kamilą Frątczak - siatkarką, reprezentantką Polski. Drużyna, w której grała pani Kamila w latach 2007/2008 i 2008/2009 zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Znani, lubiani i doceniani w Sporcie”. Projekt jest realizowany w ramach programu „Trzymaj Formę”. Inicjatorami spotkania okazali się sami uczniowie, proponując kilka znanych osób ze sportu. Podczas spotkania uczniowie mieli okazję zapoznać się karierą siatkarską pani Kamili oraz z pracą, jaką wykonuje obecnie, na co dzień, ponieważ pani Kamila jest pracownikiem Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Turku.

reklama

Uczniowie z zainteresowaniem słuchali oraz zadawali pytania dotyczące kariery siatkarskiej, natomiast uczestnicy szkolnego kółka dziennikarskiego, przeprowadzili wywiad z panią Kamilą do szkolnej gazetki „Kleks”. Spotkanie zorganizowały koordynatorki projektu.
materiał nadesłany

Podobne artykuły

Liwia Olejnik - laureatką Wojewódzkiego...

Liwia Olejnik - laureatką Wojewódzkiego Konkursu...

22 czerw.
Szkoła Podstawowa nr 1 w Turku od września...

Szkoła Podstawowa nr 1 w Turku od września dołączy...

22 czerw.
Wiceminister zdrowia wizytował w Starostwie...

Wiceminister zdrowia wizytował w Starostwie...

9 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama