niedziela 18 sierpnia 2019

Bogusława, Bronisława, Ilony

reklama

Michał Felczak z pierwszą nagrodą XXV "Czwartej Ściany"

Michał Felczak z pierwszą nagrodą XXV
foto: Marcin Derucki 

Turkowianin Michał Felczak zdobył pierwszą nagrodę w 25. Ogólnopolskim Spotkaniu Teatralnym „Czwarta Ściana”. Wydarzenie miało miejsce w miniony weekend w Miejskim Domu Kultury w Turku. Felek zagrał poruszający monodram Maliny Prześlugi pt. „Stopklatka”.

Michał Felczak wystąpił pierwszego dnia „Czwartej Ściany”. W monodramie „Stopklatka” przedstawił historię Wojtka – chłopca, który od czasu swojego nieudanego skoku do wody jest sparaliżowany. Bohater wspomina dawne czasy, opowiadając o swojej rodzinie oraz dziewczynie, ale też marzy o karierze aktora.

reklama

Podczas swojego występu Felczak na przemian nawiązywał kontakt w publicznością, bawił ją i hipnotyzował, aby ostatecznie dogłębnie poruszyć każdego odbiorcę.

Michał „Felek” Felczak jest studentem ostatniego roku Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Występował na scenie Teatru im. W. Bogusławskiego w Kaliszu oraz Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Związany z teatrem "Kamienica" w Warszawie, gdzie gra w bajce "Pan Tenorek i błękitny balonik" oraz z Teatrem Nowym "Proxima" w Krakowie, gdzie gra w spektaklu "Tęsknota" w reżyserii Piotra Sielkuckeigo wg. Antona Czechowa. Występował także w serialach „Ojciec Mateusz” oraz „Ślad”.

md

Podobne artykuły

Za nami warsztaty i spektakl ogniowy, a przed...

Za nami warsztaty i spektakl ogniowy, a przed nami...

6 lip.
Rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy...

Rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy Wianek...

24 czerw.
Bogdan cyka na basenie. Czyli jak zrobić dobrą...

Bogdan cyka na basenie. Czyli jak zrobić dobrą fotę...

29-11-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama