poniedziałek 27 września 2021

Damiana, Mirabeli, Wincentego

19°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Michał Felczak z pierwszą nagrodą XXV "Czwartej Ściany"

Michał Felczak z pierwszą nagrodą XXV
foto: Marcin Derucki 

Turkowianin Michał Felczak zdobył pierwszą nagrodę w 25. Ogólnopolskim Spotkaniu Teatralnym „Czwarta Ściana”. Wydarzenie miało miejsce w miniony weekend w Miejskim Domu Kultury w Turku. Felek zagrał poruszający monodram Maliny Prześlugi pt. „Stopklatka”.

Michał Felczak wystąpił pierwszego dnia „Czwartej Ściany”. W monodramie „Stopklatka” przedstawił historię Wojtka – chłopca, który od czasu swojego nieudanego skoku do wody jest sparaliżowany. Bohater wspomina dawne czasy, opowiadając o swojej rodzinie oraz dziewczynie, ale też marzy o karierze aktora.

reklama

Podczas swojego występu Felczak na przemian nawiązywał kontakt w publicznością, bawił ją i hipnotyzował, aby ostatecznie dogłębnie poruszyć każdego odbiorcę.

Michał „Felek” Felczak jest studentem ostatniego roku Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Występował na scenie Teatru im. W. Bogusławskiego w Kaliszu oraz Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Związany z teatrem "Kamienica" w Warszawie, gdzie gra w bajce "Pan Tenorek i błękitny balonik" oraz z Teatrem Nowym "Proxima" w Krakowie, gdzie gra w spektaklu "Tęsknota" w reżyserii Piotra Sielkuckeigo wg. Antona Czechowa. Występował także w serialach „Ojciec Mateusz” oraz „Ślad”.

md

Podobne artykuły

MDK przygotuje film z poradnikiem nt....

MDK przygotuje film z poradnikiem nt. stworzenia...

02-04-2020
Zakończono konkurs na dyrektora MDK. Paweł...

Zakończono konkurs na dyrektora MDK. Paweł Siwiński...

24-09-2019
Za nami warsztaty i spektakl ogniowy, a przed...

Za nami warsztaty i spektakl ogniowy, a przed nami...

06-07-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama