środa 05 sierpnia 2020

Emila, Karoliny, Kary

reklama

Świąteczny klimat zawitał do rynku

Świąteczny klimat zawitał do rynku - foto: materiał nadesłany
foto: materiał nadesłany 

Dzisiaj, tj. 13 grudnia 2018 r., montowane są świąteczne ozdoby na Placu Wojska Polskiego. Tradycyjnie na rynku stanie duża choinka oraz dodatkowa atrakcja. W tym roku to sanie z reniferami.

Choinka na Placu Wojska Polskiego będzie miała ok. 12 m wysokości, a tuż przy niej leżeć będą prezenty. Na rynku staną także dwa renifery zaprzęgnięte w sanie. Każdy będzie mógł usiąść w tych saniach i na przykład zapozować do pamiątkowego zdjęcia.

reklama

Wszystkie te świąteczne ozdoby włączone zostaną w najbliższą niedzielę, w trakcie świątecznej imprezy na rynku „Magia Świąt w Turku”. 16 grudnia na rynek zapraszamy już od godz. 15.00. Będzie tutaj kraina św. Mikołaja, kiermasz ozdób, wspólne kolędowanie, pisanie listów do Mikołaja i wiele, wiele innych atrakcji.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Choinka z Babcią i Dziadkiem w Natalii

Choinka z Babcią i Dziadkiem w Natalii

4 lt.
Mieszkańcy Dobrej ubrali wspólnie choinkę.

Mieszkańcy Dobrej ubrali wspólnie choinkę.

16-12-2019
To był koncert pełen świątecznej magii!

To był koncert pełen świątecznej magii!

15-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama