DNI TURKU I GMINY TUREK 2019

środa 19 czerwca 2019

Gerwazego, Protazego, Sylwii

reklama

Świąteczny klimat zawitał do rynku

Świąteczny klimat zawitał do rynku - foto: materiał nadesłany
foto: materiał nadesłany 

Dzisiaj, tj. 13 grudnia 2018 r., montowane są świąteczne ozdoby na Placu Wojska Polskiego. Tradycyjnie na rynku stanie duża choinka oraz dodatkowa atrakcja. W tym roku to sanie z reniferami.

Choinka na Placu Wojska Polskiego będzie miała ok. 12 m wysokości, a tuż przy niej leżeć będą prezenty. Na rynku staną także dwa renifery zaprzęgnięte w sanie. Każdy będzie mógł usiąść w tych saniach i na przykład zapozować do pamiątkowego zdjęcia.

reklama

Wszystkie te świąteczne ozdoby włączone zostaną w najbliższą niedzielę, w trakcie świątecznej imprezy na rynku „Magia Świąt w Turku”. 16 grudnia na rynek zapraszamy już od godz. 15.00. Będzie tutaj kraina św. Mikołaja, kiermasz ozdób, wspólne kolędowanie, pisanie listów do Mikołaja i wiele, wiele innych atrakcji.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Turek: Magia Świąt ogarnęła Rynek

Turek: Magia Świąt ogarnęła Rynek

16-12-2018
Wideo: Życzenia od Świętego Mikołaja dla...

Wideo: Życzenia od Świętego Mikołaja dla wszystkich...

16-12-2018
Trwa Magia Świąt w Turku

Trwa Magia Świąt w Turku

15-12-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama