środa 21 sierpnia 2019

Franciszka, Kazimiery, Ruty

reklama

Wieczór Wigilijny w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych

Wieczór Wigilijny w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych
 

W dniu 19 grudnia 2018 roku w Zespole Placówek Edukacyjno w Wychowawczych w Turku miał miejsce Wieczór Wigilijny. Przy wigilijnym stole mieliśmy zaszczyt gościć: Pana Andrzeja Wojtkowiaka – członka Zarządu Powiatu Tureckiego, Pana Franciszka Pyziaka – zastępcę Komendanta Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Turku, Pana Krzysztofa Świerka - Dyrektora Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Kaczkach Średnich wraz z delegacją nauczycieli i uczniów, Pana Jacka Wzorka – prywatnego przedsiębiorcę miasta Turku współpracującego z naszą placówką. Ponadto na wigilii obecni byli wychowankowie, nauczyciele i pracownicy placówki. W podniosłej atmosferze uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Izabela Piotrowska, która powitała wszystkich przybyłych gości, złożyła życzenia świąteczno – noworoczne i podziękowała wszystkim tym, dzięki którym możliwa była realizacja świątecznego spotkania. Następnie głos zabrał Pan Andrzej Wojtkowiak, który życzył wszystkim radosnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz sukcesów w realizacji planów w nadchodzącym 2019 Roku.

Po oficjalnej części uroczystości z przedstawieniem bożonarodzeniowym wystąpili wychowankowie Bursy Szkolnej i Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego. Tradycją naszej placówki jest powitanie Światełka Betlejemskiego przyniesionego przez harcerzy, śpiewanie popularnych kolęd, pastorałek, składanie sobie życzeń, dzielenie się opłatkiem i biesiadowanie przy wigilijnym stole. Nie zabrakło też Mikołaja i Śnieżynek, którzy obdarowywali wychowanków słodkimi prezentami. To były chwile pełne wzajemnej życzliwości, radości i świątecznej magii. Dziękujemy wszystkim, którzy włożyli trud i wysiłek  w organizację  tego wspaniałego wieczoru: Mirosławie Greber, Katarzynie Niteckiej, Małgorzacie Papierkowskiej, Ewie Perlińskiej, Dagmarze Drożdż, Mariuszowi Drożdż, Elwirze Bukowieckiej i Halinie Rabiega. Pragniemy również podziękować za słodkie prezenty: Dyrekcji, nauczycielom i młodzież z Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Kaczkach Średnich, Dyrektorowi WCHIRZ w Poznaniu z siedzibą w Kościelcu oraz wychowawcom Bursy Szkolnej w Turku. Życzymy wszystkim Zdrowych Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych z...

Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych z...

9 lip.
Nowe komputery dla młodzieży z ZPEW Turek

Nowe komputery dla młodzieży z ZPEW Turek

23 maj.
Wychowankowie Bursy Szkolnej zdobyli III...

Wychowankowie Bursy Szkolnej zdobyli III miejsce w...

29 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama