środa 22 maja 2019

Emila, Neleny, Romy

reklama

Wieczór Wigilijny w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych

Wieczór Wigilijny w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych
 

W dniu 19 grudnia 2018 roku w Zespole Placówek Edukacyjno w Wychowawczych w Turku miał miejsce Wieczór Wigilijny. Przy wigilijnym stole mieliśmy zaszczyt gościć: Pana Andrzeja Wojtkowiaka – członka Zarządu Powiatu Tureckiego, Pana Franciszka Pyziaka – zastępcę Komendanta Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Turku, Pana Krzysztofa Świerka - Dyrektora Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Kaczkach Średnich wraz z delegacją nauczycieli i uczniów, Pana Jacka Wzorka – prywatnego przedsiębiorcę miasta Turku współpracującego z naszą placówką. Ponadto na wigilii obecni byli wychowankowie, nauczyciele i pracownicy placówki. W podniosłej atmosferze uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Izabela Piotrowska, która powitała wszystkich przybyłych gości, złożyła życzenia świąteczno – noworoczne i podziękowała wszystkim tym, dzięki którym możliwa była realizacja świątecznego spotkania. Następnie głos zabrał Pan Andrzej Wojtkowiak, który życzył wszystkim radosnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz sukcesów w realizacji planów w nadchodzącym 2019 Roku.

Po oficjalnej części uroczystości z przedstawieniem bożonarodzeniowym wystąpili wychowankowie Bursy Szkolnej i Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego. Tradycją naszej placówki jest powitanie Światełka Betlejemskiego przyniesionego przez harcerzy, śpiewanie popularnych kolęd, pastorałek, składanie sobie życzeń, dzielenie się opłatkiem i biesiadowanie przy wigilijnym stole. Nie zabrakło też Mikołaja i Śnieżynek, którzy obdarowywali wychowanków słodkimi prezentami. To były chwile pełne wzajemnej życzliwości, radości i świątecznej magii. Dziękujemy wszystkim, którzy włożyli trud i wysiłek  w organizację  tego wspaniałego wieczoru: Mirosławie Greber, Katarzynie Niteckiej, Małgorzacie Papierkowskiej, Ewie Perlińskiej, Dagmarze Drożdż, Mariuszowi Drożdż, Elwirze Bukowieckiej i Halinie Rabiega. Pragniemy również podziękować za słodkie prezenty: Dyrekcji, nauczycielom i młodzież z Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Kaczkach Średnich, Dyrektorowi WCHIRZ w Poznaniu z siedzibą w Kościelcu oraz wychowawcom Bursy Szkolnej w Turku. Życzymy wszystkim Zdrowych Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Wychowankowie Bursy Szkolnej zdobyli III...

Wychowankowie Bursy Szkolnej zdobyli III miejsce w...

29 mrz.
Bezpiecznych świąt życzą druhowie OSP Turek

Bezpiecznych świąt życzą druhowie OSP Turek

22-12-2018
Wideo: Życzenia Społeczności ZSR w Kaczkach Śr

Wideo: Życzenia Społeczności ZSR w Kaczkach Śr

21-12-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama