poniedziałek 25 marca 2019

Bolka, Cezaryny, Marioli

reklama

Wideo: "W krytycznym momencie dla regionu Poseł Bartosik pyta się o... łodzie podwodne" - Poseł Nowak

Konferencja prasowa Platformy Obywatelskiej

Wideo:
foto: Michał Sidorowicz 

Podczas zwołanej w piątek tj. 15 lutego br. w biurze Platformy Obywatelskiej w Turku konferencji prasowej z udziałem posła Tomasza Nowaka (PO), odniesiono się do ostatniego oświadczenia posła Ryszarda Bartosika (PIS), które zdaniem posła Nowaka jest nierzetelne i kłamliwe.

Choć wybory parlamentarne dopiero jesienią, praktycznie co dzień mamy okazję być świadkami walki na słowa pomiędzy obecnymi parlamentarzystami z regionu konińsko-turkowskiego. Nie tak dawno bo w dniu 11 lutego br., poseł Bartosik przesłał do naszej redakcji oświadczenie w którym krytycznie odniósł się do poczynań posła Nowaka jak i lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej w pracy na rzecz regionu.

reklama

Poseł Nowak, podczas dzisiejszej konferencji, nie pozostał dłużny swojemu oponentowi i przypomniał wiele biernych postaw posła Ryszarda Bartosika w działaniach dla miasta i powiatu turkowskiego w najistotnych tematach -  zamknięcie elektrowni, uruchomienie nowej odkrywki Ościsłowo czy słynnej już drogi na Osiedlu Leśnym w Turku. Wspomniane słowa posła Bartosika nazwał „Mową nienawiści”, która ma przykryć bezradność polityka PIS. W końcowej części konferencji poseł Nowak jednak zaapelował o pojednanie i wspólne działania dla poprawienia sytuacji w naszym regionie w wielu sprawach, które na bieżąco spływają do jego biura.

Podobne artykuły

Wideo: Konferencja posła Ryszarda Bartosika...

Wideo: Konferencja posła Ryszarda Bartosika związana...

23 mrz.
Wideo: Wybory do PE i sprawy oświaty na...

Wideo: Wybory do PE i sprawy oświaty na konferencji...

23 mrz.
Wideo: SLD z dwójką w Wielkopolsce na liście...

Wideo: SLD z dwójką w Wielkopolsce na liście...

17 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama