niedziela 26 maja 2019

Eweliny, Jana, Pawła

reklama

Wideo: O zdrowym odżywianiu i suplementacji na spotkaniu z dr. J Słoniem z UW

Wideo: O zdrowym odżywianiu i suplementacji na spotkaniu z dr. J Słoniem z UW - foto: M. Sidorowicz
foto: M. Sidorowicz 

W dzisiejszych czasach ciągle się słyszy o zdrowym odżywianiu, żywności bio, zdrowym stylu życia, suplementach, potrzebnych składnikach, szkodliwych składnikach, co należy stosować a czego unikać. Od tego wszystkiego można nabawić się bólu głowy, a co dopiero mądrze podjąć decyzję co jest nam niezbędne, nie zaszkodzi a przede wszystkim wspomoże nasz organizm.

Dnia 19 lutego przyjechał do Turku dr Jarosław Słoń - wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego. Biolog ewolucyjny zaangażowany w opracowywanie nowych leków między innymi przeciwnowotworowych. Pasjonat dziedziny kosmetologii oraz suplementów diety.

reklama

Uczestnicy wykładu odbywającego się w Tureckim Inkubatorze Przedsiębiorczości w zeszły wtorek z zapartym tchem słuchali wykładu Dr Słonia, w przerwach chętnie dyskutowali i zadawali szczegółowe pytania. My także poprosiliśmy gościa o kilka słów na temat jego pracy i zagadnień związanych z dzisiejszymi zdrowymi zasadami żywienia. Zapraszamy na wideo:

Podobne artykuły

Światowy Dzień Higieny Rąk

Światowy Dzień Higieny Rąk

9 maj.
Admirał Józef Unrug - twórca polskiej floty...

Admirał Józef Unrug - twórca polskiej floty wojennej

23-10-2018
Turek: Pisarz, książka i biblioteka wobec...

Turek: Pisarz, książka i biblioteka wobec zagrożeń...

14-09-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama