sobota 23 stycznia 2021

Fernandy, Jana, Rajmundy

reklama

Słodki poranek w klubie seniora

Słodki poranek w klubie seniora
 

Ostatki to wstęp do tłustego czwartku. W polskiej tradycji jadanie pączków jest dobrą wróżbą na przyszłość. Dawniej wierzono, że im więcej ich zjemy - tym będziemy zdrowsi, szczęśliwsi i bogatsi.

W kalendarzu chrześcijańskim „ tłusty czwartek” to ostatni czwartek przed Wielkim Postem. W tym roku przypadł na 28 lutego. Tego dnia świętowały również panie z w Turkowskiego Klubu „Senior+”. Do udziału w imprezie zaprosiły burmistrza Romualda Antosika, Elżbietę Niespodziańską - przewodniczącą Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej oraz Aleksandrę Purcel-Kowalską – kierownik miejskiego Wydziału Spraw Społecznych. Degustacja przepysznych pączków odbyła się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze, o którą troszczyła się opiekunka Klubu Paulina Pyśniak.

reklama

Słodki poranek w klubie seniora

Podobne artykuły

Kolejne

Kolejne "Serce na nakrętki" w Turku.

05-11-2020
Uwaga krwiodawcy! Zmiana miejsca środowych...

Uwaga krwiodawcy! Zmiana miejsca środowych poborów...

09-10-2020
Zakończył się kolejny projekt domu kultury....

Zakończył się kolejny projekt domu kultury. Park...

22-09-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama