Dni Turku i Gminy Turek już za 4 dni!

środa 04 sierpnia 2021

Dominiki, Dominika, Protazego

13°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Koniec darmowego parkowania w centrum miasta. Na ulice Turku powrócą inkasenci.

Koniec darmowego parkowania w centrum miasta. Na ulice Turku powrócą inkasenci.  - foto: Archiwum Turek.net.pl
foto: Archiwum Turek.net.pl 

Od początku roku wielu mieszkańców ucieszył fakt braku pobierania opłat za parkowanie w centrum Turku. Sytuacja spowodowana brakiem zainteresowanych firm mogących obsługiwać miejskie parkingi cieszyła wielu mieszkańców, choć i słychać było głosy niezadowolenia z uwagi na ciągle zajęte wszystkie miejsca parkingowe.

Z przykrością informujemy czytelników, że sytuacja ta właśnie ma swój finał i już od 11 marca w strefie parkowania ponownie zobaczymy parkingowych inkasentów. Cieszy fakt, że nie wzrosną ceny za pozostawienie samochodów w strefie płatnego parkowania o czym zapewnił nas podczas rozmowy Kierownik Wydziału Inżynierii Miejskiej Gerard Krzeszewski. „Jednym z wymogów przyjęcia oferty było zapewnienie niezmienności ceny, więc kierowcy nie będą obciążani większymi kosztami parkowania niż to było do tej pory” – podsumował Krzeszewski.

reklama

„Umowa z podmiotem który przejmuje obsługę parkingów zostanie podpisana 11 marca i od tego momentu firma może wprowadzić swoich pracowników. Będzie to około 17 osób” – dodał Gerard Krzeszewski. Firma PPHU Unicorn T&T, która wygrała przetarg będzie obsługiwała parkingi w Turku do końca 2019 roku.

MS

 

Koniec darmowego parkowania w centrum miasta. Na ulice Turku powrócą inkasenci.

Podobne artykuły

Start parkomatów w Turku od 4 maja

Start parkomatów w Turku od 4 maja

30-04-2020
Parkomaty w Turku ruszą dopiero 1 kwietnia....

Parkomaty w Turku ruszą dopiero 1 kwietnia. Zobacz...

16-03-2020
Rewolucja w parkowaniu. Nadchodzi era...

Rewolucja w parkowaniu. Nadchodzi era parkomatów i...

11-02-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama