poniedziałek 20 stycznia 2020

Fabioli, Miły, Sebastiana

reklama

Koniec darmowego parkowania w centrum miasta. Na ulice Turku powrócą inkasenci.

Koniec darmowego parkowania w centrum miasta. Na ulice Turku powrócą inkasenci.  - foto: Archiwum Turek.net.pl
foto: Archiwum Turek.net.pl 

Od początku roku wielu mieszkańców ucieszył fakt braku pobierania opłat za parkowanie w centrum Turku. Sytuacja spowodowana brakiem zainteresowanych firm mogących obsługiwać miejskie parkingi cieszyła wielu mieszkańców, choć i słychać było głosy niezadowolenia z uwagi na ciągle zajęte wszystkie miejsca parkingowe.

Z przykrością informujemy czytelników, że sytuacja ta właśnie ma swój finał i już od 11 marca w strefie parkowania ponownie zobaczymy parkingowych inkasentów. Cieszy fakt, że nie wzrosną ceny za pozostawienie samochodów w strefie płatnego parkowania o czym zapewnił nas podczas rozmowy Kierownik Wydziału Inżynierii Miejskiej Gerard Krzeszewski. „Jednym z wymogów przyjęcia oferty było zapewnienie niezmienności ceny, więc kierowcy nie będą obciążani większymi kosztami parkowania niż to było do tej pory” – podsumował Krzeszewski.

reklama

„Umowa z podmiotem który przejmuje obsługę parkingów zostanie podpisana 11 marca i od tego momentu firma może wprowadzić swoich pracowników. Będzie to około 17 osób” – dodał Gerard Krzeszewski. Firma PPHU Unicorn T&T, która wygrała przetarg będzie obsługiwała parkingi w Turku do końca 2019 roku.

MS

 

Koniec darmowego parkowania w centrum miasta. Na ulice Turku powrócą inkasenci.

Podobne artykuły

Dobiega końca III edycja

Dobiega końca III edycja "Miszczów Parkowania". Na...

09-10-2019
Kolejne zdjęcia

Kolejne zdjęcia "Miszczów Parkowania" dodane do...

06-06-2019
Miszczowie Parkowania - III edycja akcji

Miszczowie Parkowania - III edycja akcji

03-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama