niedziela 26 maja 2019

Eweliny, Jana, Pawła

reklama

Poseł Ryszard Bartosik kandydatem do Europarlamentu

Poseł Ryszard Bartosik kandydatem do Europarlamentu - foto: Archiwum Turek.net.pl
foto: Archiwum Turek.net.pl 

Ryszard Bartosik ma być „piątką” na liście wyborczej Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego. Jego nazwisko pojawiło się podczas prezentacji listy PIS na konferencji prasowej, która odbyła się 8 marca w Koninie.

Podczas prezentacji wielkopolskiej listy profesor Zdzisław Krasnodębski wiceprzewodniczący PE wytypował Ryszarda Bartosika jako numer piąty na liście wyborczej PiS’u do Europarlamentu. Jak mówił Witold Czarnecki, to ma być silna lista i w tym regionie planują zdobyć dwa mandaty. Zdradził nazwiska niektórych kandydatów, a na miejscu piątym ma znaleźć się poseł Bartosik. Sam wytypowany komentuje sytuację w ten sposób: „Po pierwsze to jeszcze ostateczna decyzja nie zapadła do końca Można powiedzieć, że jestem kandydatem na kandydata na kandydata. Jeżeli władze zadecydują, to u nas jest tak, że nie odmawiamy, pracujemy dla partii, dla Polski. Jestem do dyspozycji”. 

reklama

Podobne artykuły

Wideo: Niepokojące sygnały o zadłużeniu...

Wideo: Niepokojące sygnały o zadłużeniu szpitala w...

14 maj.
Listy do redakcji: Podwójna porażka posła...

Listy do redakcji: Podwójna porażka posła Bartosika

12 maj.
Poseł Ryszard Bartosik

Poseł Ryszard Bartosik "Dotrzymujemy słowa". Jest...

10 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama