DNI TURKU I GMINY TUREK 2019

środa 19 czerwca 2019

Gerwazego, Protazego, Sylwii

reklama

Codzienne śmieciowisko na Kączkowskiego. Mieszkańcy mają dość pobliskiego sklepu

Codzienne śmieciowisko na Kączkowskiego. Mieszkańcy mają dość pobliskiego sklepu - foto: Nadesłane przez czytelnika
foto: Nadesłane przez czytelnika 

W dniu dzisiejszym na skrzynkę redakcyjną otrzymaliśmy zgłoszenie od mieszkańca Turku opatrzone zdjęciami a dotyczące cyklicznego zaśmiecania ulicy Kączkowskiego. Jak twierdzi autor listu ma to związek z funkcjonowaniem pobliskiego sklepu i libacjami alkoholowymi.

Prezentujemy przesłane zdjęcia jako dowód iż faktycznie sprawa zaśmiecania ma miejsce. „Wysyłam Państwu zdjęcia jak wygląda ul. Kączkowskiego 12. Jest to spowodowane funkcjonowaniem sklepu monopolowego przy tej ulicy. Właściciel sklepu sprzedaje papierosy na sztuki (raz został złapany przez policję) co powoduje gromadzenie się w tym miejscu amatorów papieroska i mocnego trunku. Na ulicy tej odbywają się regularnie libacje alkoholowe. O zaistniałej sytuacji mieszkańcy informowali władze miasta Turku i policję” – pisze zbulwersowany mieszkaniec.

reklama

MS

Podobne artykuły

Nowy system śmieciowy jest najlepszy z możliwych

Nowy system śmieciowy jest najlepszy z możliwych

8 czerw.
To nie Miasto decyduje o kosztach śmieci

To nie Miasto decyduje o kosztach śmieci

6 czerw.
Spotkanie z mieszkańcami w sprawie nowych...

Spotkanie z mieszkańcami w sprawie nowych "uchwał...

5 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama