piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Niebywały akt wandalizmu w Parku im Konstytucji 3-go Maja

Niebywały akt wandalizmu w Parku im Konstytucji 3-go Maja - foto nadesłane przez czytelnika
foto nadesłane przez czytelnika 

Wielu narzeka na zaśmiecone miasto, brak koszy na śmieci. Także i Turek.net.pl zwracał uwagę na potrzebę wiosennych porządków na ulicach Turku. Są jednak i tacy którzy nie narzekają a wręcz przeciwnie, robią wszystko by śmieci walały się na każdej ulicy.

Oto kilka zdjęć nadesłanych przez czytelnika, który w dzisiejszy poranek udał się na spacer po Parku im Konstytucji 3-go Maja. Widok jaki zastał jest zatrważający. Na naszą skrzynkę docierają różne zdjęcia, wiele efektów ludzkiej głupoty było nam dane czytać i publikować, jednak takiej sytuacji jeszcze chyba nie przerabialiśmy. Nie tak dawno bo zaledwie tydzień temu informowaliśmy o wymianie koszy nowe, właśnie tych zdewastowanych przez wandali prawdopodobnie dziś w nocy. Nasz czytelnik powiadomił o fakcie wandalizmu policję, która ustala tożsamość osób które doprowadziły do takiego stanu park przy MDK. Jak udało nam się ustalić w Urzędzie Miejskim w Turku, ekipa remontowa już dokonała napraw koszy i ławek w parku.

Podobne artykuły

Wandale niszczyli samochody na Piłsudskiego....

Wandale niszczyli samochody na Piłsudskiego....

20 kw.
Apel do mieszkańców. Prosimy o zgłaszanie aktów...

Apel do mieszkańców. Prosimy o zgłaszanie aktów...

19-06-2019
Wymiana koszy ulicznych w Turku

Wymiana koszy ulicznych w Turku

03-04-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama