czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w "Czwórce"

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w
 

19 czerwca - to dzień, na który czekali wszyscy uczniowie Czwórki, nadeszła niezwykle radosna chwila, niosąca za sobą trud nauki i rozpoczynająca okres zabawy i beztroski. Wszyscy uczniowie spotkali się na uroczystości zakończenia roku wraz z rodzicami, nauczycielami i dyrekcją szkoły. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: przedstawicielka władz miasta p. Elżbieta Niespodziańska, p. Dariusz Kwolek –przewodniczący Rady Rodziców oraz panowie Jan i Krzysztof Fusieccy - bratankowie siostrzenicy patrona szkoły. Pani Dyrektor szkoły, Maria Kukulska w swoim przemówieniu omówiła najważniejsze przedsięwzięcia, konkursy, które promowały szkołę w środowisku lokalnym oraz życzyła wszystkim miłych, spokojnych wakacji.

Następnie głos zabrała pani E. Niespodziańska, która odczytała list intencyjny od Pana Burmistrza Miasta Turku Romualda Antosika i w Jego imieniu wręczyła uczennicy z klasy VIII Nagrodę Burmistrza Miasta Turku za najwyższą średnią w szkole (6,0).

reklama

Po gratulacjach i podziękowaniach dla rodziców za wieloletnią współpracę, Pani Dyrektor wręczyła wraz z wychowawcami liczne nagrody i świadectwa z wyróżnieniem. Szczególnie ważny był ten moment dla uczniów klasy VIII którzy, kończąc naukę w naszej szkole, wkroczyli śmiało w nowy etap swojego życia. Uroczystość zakończył program artystyczny w wykonaniu uczennic klasy piątej. Po części oficjalnej, podsumowaniach, pożegnaniach i wzruszeniach uczniowie udali się do sal lekcyjnych. Tam odebrali świadectwa z rąk wychowawców, a potem szybko pobiegli na spotkanie z wakacyjną przygodą.

Uczniom życzymy bezpiecznych wakacji i abyśmy wszyscy spotkali się ponownie 1 września wypoczęci i pełni zapału do nauki.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

CKE podała wstępne wyniki zbiorcze egzaminów...

CKE podała wstępne wyniki zbiorcze egzaminów...

4 sierp.
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 zakończyli...

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 zakończyli naukę....

28 czerw.
Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej...

Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w...

28 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama