wtorek 28 września 2021

Libuszy, Wacławy, Wacława

10°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Zakończenie roku szkolnego w Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Turku

Zakończenie roku szkolnego w Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Turku
 

19 czerwca uczniowie, nauczyciele i rodzice spotkali się na uroczystym zakończeniu Roku Szkolnego 2018/2019. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: pan Sławomir Kosobudzki, Naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Turku oraz pan Tadeusz Rosiak, leśniczy Nadleśnictwa Turek.

Na wstępie głos zabrała pani dyrektor Izabela Piotrowska, która podsumowała miniony rok szkolny, podziękowała wszystkim za całoroczną pracę i życzyła słonecznych i bezpiecznych wakacji. Uczniowie wyróżniający się zachowaniem i wynikami w nauce oraz biorący aktywny udział w życiu szkoły odebrali z rąk pani dyrektor świadectwa i nagrody, a absolwenci dyplomy. Pan Tadeusz Rosiak wręczył odznaki krajoznawcze PTTT Ziemi Tureckiej uczniom, którzy poznali określoną liczbę obiektów krajoznawczych. Nie zapomniano również o współpracujących z placówką instytucjach, którym pani dyrektor wręczyła dyplomy uznania oraz rodzicach, którzy otrzymali podziękowania i listy gratulacyjne. W imieniu Samorządu Powiatu Tureckiego głos zabrał pan Sławomir Kosobudzki, który przekazał podziękowania za trud włożony w nauczanie oraz wręczył Nagrodę Starosty dla najlepszego ucznia w szkole. Uroczystość zakończył program artystyczny w wykonaniu absolwentów Ośrodka, którzy z dużym wzruszeniem dziękowali za wspólnie spędzone chwile. Następnie uczniowie wraz z rodzicami i wychowawcami udali się do klas, aby odebrać świadectwa.

reklama

Uroczystość przygotowali: pani Alina Adamiak, pani Wioletta Paruszewska, pana Mariusz Dróżdż oraz pani Marlena Graczyk.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Wakacje, wakacje czas zacząć!  W

Wakacje, wakacje czas zacząć! W "piątce" zakończyli...

29 czerw.
Zakończenie roku szkolnego w ZSR CKP

Zakończenie roku szkolnego w ZSR CKP

26 czerw.
Najzdolniejsi uczniowie ZSR CKP nagrodzeni....

Najzdolniejsi uczniowie ZSR CKP nagrodzeni....

3 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama