poniedziałek 21 października 2019

Celiny, Hilarego, Janusza

reklama
Wzorek

Już niedługo Nocny Maraton filmowy "Z muzyką w tle"!

Już niedługo Nocny Maraton filmowy
Archiwum Turek.net.pl 

Czas na kolejny Nocny Maraton Filmowy organizowany przez Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera i Miejską Bibliotekę Publiczną im. Włodzimierza Pietrzaka. Wszystkich miłośników dobrej muzyki zapraszamy 20 lipca o godz. 21:00 na dziedziniec Muzeum Miasta Turku.

W repertuarze:
„Bohemian Rhapsody” - amerykańsko-brytyjski film biograficzny z 2018 roku w reżyserii Bryana Singera opowiadający historię brytyjskiego zespołu rockowego Queen, skupiający się głównie na frontmanie i wokaliście grupy – Freddiem Mercurym.

reklama

„Narodziny gwiazdy” - amerykański melodramat muzyczny z 2018 roku w reżyserii Bradleya Coopera. Czwarty z kolei remake musicalu z 1937 roku. Film opowiada historię związku muzyka Jacksona Maine’a z piosenkarką Ally. Jackson pomaga jej zdobyć popularność. Zostają małżeństwem, ale ich związek zostaje wystawiony na ciężka próbę, gdyż mężczyzna jest alkoholikiem.Nagrodzony Oscarem i Złotym Globem za najlepszą piosenkę - „Shallow”.

Zapraszamy serdecznie!
Miejsce: Dziedziniec Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera
Termin: 20 lipca 2019, godz. 21:00

Już niedługo Nocny Maraton filmowy

Podobne artykuły

Warsztatowo i literacko czyli kolejne...

Warsztatowo i literacko czyli kolejne "Niehandlowe z...

19 paźd.
Autor

Autor "Ślepnąc od świateł" przyjeżdża do Turku

15 paźd.
Niedzielne spotkanie pełne uśmiechu czyli...

Niedzielne spotkanie pełne uśmiechu czyli spotkanie...

11 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama