sobota 20 lipca 2019

Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

reklama

Już niedługo Nocny Maraton filmowy "Z muzyką w tle"!

Już niedługo Nocny Maraton filmowy
Archiwum Turek.net.pl 

Czas na kolejny Nocny Maraton Filmowy organizowany przez Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera i Miejską Bibliotekę Publiczną im. Włodzimierza Pietrzaka. Wszystkich miłośników dobrej muzyki zapraszamy 20 lipca o godz. 21:00 na dziedziniec Muzeum Miasta Turku.

W repertuarze:
„Bohemian Rhapsody” - amerykańsko-brytyjski film biograficzny z 2018 roku w reżyserii Bryana Singera opowiadający historię brytyjskiego zespołu rockowego Queen, skupiający się głównie na frontmanie i wokaliście grupy – Freddiem Mercurym.

reklama

„Narodziny gwiazdy” - amerykański melodramat muzyczny z 2018 roku w reżyserii Bradleya Coopera. Czwarty z kolei remake musicalu z 1937 roku. Film opowiada historię związku muzyka Jacksona Maine’a z piosenkarką Ally. Jackson pomaga jej zdobyć popularność. Zostają małżeństwem, ale ich związek zostaje wystawiony na ciężka próbę, gdyż mężczyzna jest alkoholikiem.Nagrodzony Oscarem i Złotym Globem za najlepszą piosenkę - „Shallow”.

Zapraszamy serdecznie!
Miejsce: Dziedziniec Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera
Termin: 20 lipca 2019, godz. 21:00

Już niedługo Nocny Maraton filmowy

Podobne artykuły

Przyjdź i zrób własny papier! Kolejne warsztaty...

Przyjdź i zrób własny papier! Kolejne warsztaty w...

10 czerw.
W egzotyczną podróż z Ciocią Jadzią -...

W egzotyczną podróż z Ciocią Jadzią - słoneczne...

24 maj.
Działo się w bibliotece! Ogólnopolski Tydzień...

Działo się w bibliotece! Ogólnopolski Tydzień...

24 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama