piątek 14 maja 2021

Bonifacego, Julity, Macieja

12°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Spektakl "Ludzie Ludziom" na bis przyciągnął wielu widzów

Spektakl
 

Przeszło godzina spektaklu, a tyle emocji. Wczorajsza powtórka sztuki teatralnej "Ludzie Ludziom" w wykonaniu członków Stowarzyszenia Przystań głęboko poruszyła każdego przybyłego widza, w sposób wymowny przedstawiając losy uczestników II wojny światowej.

"Ludzie Ludziom" to spektakl wieńczący tegoroczną Akademię Letnich Spotkań Artystycznych. Jej uczestnicy poprzez  grę aktorską, taniec, śpiew i muzykę ukazali "niecodzienną codzienność" Polaków w czasie okrutnej wojny, wywołując w przybyłych na ulicę Browarną wzruszenie i wiele innych emocji.

reklama

Dzięki ciężkiej pracy i precyzji tworców spektaklu oraz występujących każdy z nas mógł przenieść się do poszczególnych miejsc w okupowanej Warszawie. Zobaczyliśmy nie tylko to, jak straszliwy był los uczestników II wojny światowej, lecz także ich wolę walki i wiarę w niepodległą Polskę.

Ciężko jest znaleźć słowa, by w jakikolwiek sposób ocenić ten spektakl. Nie możemy powiedzieć "podobało nam się", gdyż przedstawiony temat był niesamowicie trudny. To było  po prostu coś spektakularnego, poruszającego i niezwykłego.

Stowarzyszenie Przystań nieustannie pokazuje nam, jak łączyć pasję z ciężką pracą, umiejętnościami i kreatywnością. Gratulujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania spektaklu, a zwłaszcza Jackowi i Marii Sulkowskim, którzy prowadzą tych młodych ludzi i tworzą z nimi coś pięknego.

JM

Podobne artykuły

Młodzież z OHP Turek na spotkaniu w Przystani

Młodzież z OHP Turek na spotkaniu w Przystani

12 maj.
Przystań zaprasza na darmowe zajęcia i...

Przystań zaprasza na darmowe zajęcia i warsztaty....

15 mrz.
Kolejna dawka dobrego humoru Stand-up w...

Kolejna dawka dobrego humoru Stand-up w Przystani....

11 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama