sobota 06 czerwca 2020

Laury, Laurentego, Nory

reklama

Współpraca Zespołu Szkół Technicznych z Energą

Współpraca Zespołu Szkół Technicznych z Energą
 

Zawarta została umowa o współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Technicznych w Turku a Energą - Operator SA. Wspólne działania wymienionych instytucji mają na celu promowanie edukacji w dziedzinie energetyki i elektryki oraz poszerzenie zawodowych perspektyw absolwentów szkoły. 

W ramach współpracy Energa - Operator SA obejmuje patronatem uczniów klas technikum kształcących się w zawodzie technik elektryk. Patronat obejmuje wsparcie finansowe i merytoryczne, a także praktyki zawodowe, wycieczki dydaktyczne i wykłady eksperckie.

reklama

Pierwszym efektem współdziałania było uroczyste wręczenie stypendiów czterem uczniom  technikum elektrycznego w dniu 28 października 2019 r. w siedzibie oddziału Energi-Operator SA w Kaliszu. Dalsze wsparcie polegać będzie na doposażeniu  pracowni elektrycznych w sprzęt  dydaktyczny i pomiarowy pozwalający w szerszym zakresie zapoznać uczniów z arkanami zawodu technik elektryk.

materiał nadeslany

Podobne artykuły

Wideo: Szkoły średnie zapraszają ósmoklasistów....

Wideo: Szkoły średnie zapraszają ósmoklasistów....

z wczoraj
Sprzęt komputerowy o wartości prawie 100 000...

Sprzęt komputerowy o wartości prawie 100 000 złotych...

27 kw.
VII edycja

VII edycja "Pretty Woman"

10 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama