sobota 06 czerwca 2020

Laury, Laurentego, Nory

reklama

Pierwszaki z SP1 ślubowały!

Pierwszaki z SP1 ślubowały!
 

30 października w Szkole Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Turku, odbyła się Uroczystość Ślubowania Klas Pierwszych. Pierwszaki ubrane w stroje galowe, w obecności rodziców  i nauczycieli ślubowały,  że będą się pilnie uczyć oraz wypełniać wszystkie obowiązki i zadania ucznia tak, aby przynieść zadowolenie sobie i rodzicom.

Przyrzekały szanować rówieśników  i dorosłych, jak przystało na wzorowych uczniów naszej szkoły. Po ślubowaniu, pani dyrektor pasowała dzieci na uczniów, po czym pierwszaki złożyły pamiątkowe pieczątki w "Kronice Szkoły". Część oficjalna uroczystości została wzbogacona o występy artystyczne dzieci - wiersze i piosenki. Oprócz pierwszaków w części artystycznej wystąpili także uczniowie starszych klas: 3d - Lilianna Walczak, Adrianna Kozłowska, Brunon Grabara, 5d- Gabriela Tyczyńska, Nadia Witkowska. Uroczystość poprowadzili uczniowie z klasy 4c- Gabriela Marciniak i Tomasz Potyralski. 

reklama

Wszystkim, którzy uświetnili ten wyjątkowy dzień,  serdecznie dziękujemy.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Mobilna pracownia multimedialna dla Szkoły...

Mobilna pracownia multimedialna dla Szkoły...

18 maj.
Święto uchwalenia Konstytucji 3 Maja w...

Święto uchwalenia Konstytucji 3 Maja w komiksach...

30 kw.
Uczniowie SP1 w projekcie Centrum Mistrzostwa...

Uczniowie SP1 w projekcie Centrum Mistrzostwa...

19 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama