Referendum odwoławcze RM w Tuliszkowie już w niedzielę!

sobota 07 grudnia 2019

Agaty, Dalii, Sobiesława

reklama
Wzorek

Podziel się zniczem - wspólna akcja MOPS i PGKiM na cmentarzu w Turku

Podziel się zniczem - wspólna akcja MOPS i PGKiM na cmentarzu w Turku
 

Na cmentarzu komunalnym w Turku PGKiM postawiło zniczodzielnię. Jak informuje Zarząd PGKiM akcja ma zachęcić wszystkich odwiedzających cmentarz do dzielenia się zużytymi zniczami, które po wymianie wkładu można jeszcze wykorzystać.

Pomysłodawcą zniczodzielni jest Małgorzata Modrzejewska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Natomiast pracownicy Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Turku zaprojektowali i wykonali zniczodzielnię, która przed kilkoma dniami stanęła na cmentarzu komunalnym przy ul. Chopina w Turku.

reklama

Zniczodzielnia to miejsce, gdzie można zostawić znicz bez wkładu, aby ktoś inny mógł go wykorzystać. Wszystko po to, aby nie marnować zniczy, a jednocześnie zmniejszać ilość produkowanych śmieci.

Zachęcamy do pozostawiania na półkach zniczodzielni kompletnych zniczy, w którym już wypalił się wkład, aby inna osoba mogła go wykorzystać, kupując tylko wkład do znicza. Jeśli pomysł przyjmie się na cmentarzu komunalnym w Turku, wówczas zniczodzielnia stanie także na cmentarzu komunalnym w Słodkowie Kolonii.

Zarząd PGKiM Sp. z o.o. w Turku
materiał nadesłany

Podobne artykuły

Licznik ogrodowy na wiosnę i lato - informacja...

Licznik ogrodowy na wiosnę i lato - informacja PGKiM

22 list.
Uwaga - awaria wodociągu na Os. Wyzwolenia

Uwaga - awaria wodociągu na Os. Wyzwolenia

21 list.
To dobry czas na wymianę przyłączy - komunikat...

To dobry czas na wymianę przyłączy - komunikat PGKiM

5 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama