niedziela 15 grudnia 2019

Celiny, Ireneusza, Niny

reklama

Najlepsza stylizacja stworzona przez uczennice ZST Turek.

Najlepsza stylizacja stworzona przez uczennice ZST Turek.
 

"Kwiaty we włosach" rozkwitły 28 listopada na głowach modelek w Sieradzu. To za sprawą kolejnej edycji konkursu "O Grzebień Mistrza Antoine'a", organizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Sieradzu, w którym brali udział potencjalni następcy Antoniego Cierplikowskiego.  Ich zadaniem  było stworzenie stylizacji godnej mistrza.

Celem przedsięwzięcia było rozbudzenie i pogłębienie zamiłowania uczniów do zawodu, umożliwienie  im wykazania się umiejętnościami praktycznymi w warunkach zbliżonych do warunków pracy zawodowej, motywowanie uczniów do podejmowania twórczych działań oraz wymiana doświadczeń między uczestnikami konkursu. W rywalizacji wzięło udział 17 uczennic szkół fryzjerskich z Sieradza, Pabianic, Zgierza, Pajęczna, Gorzowa Śląskiego oraz oczywiście z Turku. Naszą szkołę reprezentowały: Daria Płóciennik, Gabriela Kowalska i Kinga Woreta. Kindze udało się zająć I miejsce w konkursie, II miejsce zajęła Aleksandra Bryś z Sieradza, a III Wiktoria Wircho z Pabianic.

reklama

Triumfatorka nie kryła radości z wygranej i z nagród, a zwłaszcza ze szkolenia dotyczącego  strzyżeń i koloryzacji, ufundowanego przez profesjonalną sieć salonów fryzjerskich Le Grand Salon. Nasze reprezentantki zostały przygotowane do konkursu przez nauczycieli przedmiotów zawodowych  p. Emilię Maruchę i p. Milenę Przybylską.

Materiał nadesłany.

Podobne artykuły

Praktykanci ze stolicy Słowacji w ZST

Praktykanci ze stolicy Słowacji w ZST

5 grudz.
Świetna zabawa podczas Miniolimpiady w...

Świetna zabawa podczas Miniolimpiady w Specjalnym...

21 list.
Współpraca Zespołu Szkół Technicznych z Energą

Współpraca Zespołu Szkół Technicznych z Energą

5 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama