poniedziałek 03 października 2022

Bogumiła, Gerarda, Józefy

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Słuchowisko z obrazem w tle w Przystani

Wideo: Słuchowisko z obrazem w tle w Przystani
 

Po raz kolejny Stowarzyszenie Przystań pokazuje że to nie tylko miejsce ale przede wszystkim ludzie.  Coraz więcej osób skupia się wokół sceny kameralnej w siedzibie Przystani na ul Browarnej 13. Ostatni spektakl a w zasadzie słuchowisko jest tego doskonałym przykładem.

Współpraca Przystani z Jarosławem Klonowskim zaowocowała nowym i ciekawym projektem kulturalnym. Słuchowisko poparte dźwiękiem i obrazem. Można by rzec kolejny innowacyjny sposób, na pokazanie myśli autora tekstu.

reklama

„Na progu” to dzieło Jarka Klonowskiego. Niedzielny wieczór skupił nie tylko zwolenników Lovecrafta, ale i tych którzy byli ciekawi co scena kameralna Przystani przygotowała. O swoim projekcie mówi sam autor. Warto posłuchać,  bo okazuje się, że zainteresowanie taką formą wybiega poza granice naszego miasta. 

Czy będzie jeszcze możliwość wysłuchania słuchowiska? Tak ale o tym będziemy was informować gdy tylko autorzy udostępnią takie nagranie.

W słuchowisku swoich głosów użyczyli: 
Anna Ocińska, Eliza Cisse, Patrycja Łączkowska, Maria Kur-Sulkowska, Darek Gajdziński, Kamil Mączka, Jacek Sulkowski, Przemysław Jandy, Tomasz Andrzejewski, Tomasz Stolarski a wspierali ich Jarek Klonowski – autor, realizator filmu oraz dźwięków, Janusz Kotoński – muzyka, Tomasz Rozpendowski- muzyka.

reklama

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Wideo: Słuchowisko z obrazem w tle w Przystani

Podobne artykuły

Dwa dni pełne grozy. Festiwal Fanów Grozy i...

Dwa dni pełne grozy. Festiwal Fanów Grozy i...

27 wrz.
Wideo: Koncert w Wozowni, ekstremalny bieg w...

Wideo: Koncert w Wozowni, ekstremalny bieg w błocie...

29 lip.
Wideo: Pełen niespodzianek wieczór dla Lecha...

Wideo: Pełen niespodzianek wieczór dla Lecha Lamenta

30-11-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama