Rekordowa frekwencja w powiecie tureckim. Ponad 50% na godz. 17.00 !!!

niedziela 12 lipca 2020

Brunona, Jana, Wery

reklama

Wideo: Słuchowisko z obrazem w tle w Przystani

Wideo: Słuchowisko z obrazem w tle w Przystani
 

Po raz kolejny Stowarzyszenie Przystań pokazuje że to nie tylko miejsce ale przede wszystkim ludzie.  Coraz więcej osób skupia się wokół sceny kameralnej w siedzibie Przystani na ul Browarnej 13. Ostatni spektakl a w zasadzie słuchowisko jest tego doskonałym przykładem.

Współpraca Przystani z Jarosławem Klonowskim zaowocowała nowym i ciekawym projektem kulturalnym. Słuchowisko poparte dźwiękiem i obrazem. Można by rzec kolejny innowacyjny sposób, na pokazanie myśli autora tekstu.

reklama

„Na progu” to dzieło Jarka Klonowskiego. Niedzielny wieczór skupił nie tylko zwolenników Lovecrafta, ale i tych którzy byli ciekawi co scena kameralna Przystani przygotowała. O swoim projekcie mówi sam autor. Warto posłuchać,  bo okazuje się, że zainteresowanie taką formą wybiega poza granice naszego miasta. 

Czy będzie jeszcze możliwość wysłuchania słuchowiska? Tak ale o tym będziemy was informować gdy tylko autorzy udostępnią takie nagranie.

reklama

W słuchowisku swoich głosów użyczyli: 
Anna Ocińska, Eliza Cisse, Patrycja Łączkowska, Maria Kur-Sulkowska, Darek Gajdziński, Kamil Mączka, Jacek Sulkowski, Przemysław Jandy, Tomasz Andrzejewski, Tomasz Stolarski a wspierali ich Jarek Klonowski – autor, realizator filmu oraz dźwięków, Janusz Kotoński – muzyka, Tomasz Rozpendowski- muzyka.

Wideo: Słuchowisko z obrazem w tle w Przystani

Podobne artykuły

1% dla Turku: Stowarzyszenie

1% dla Turku: Stowarzyszenie "Przystań"

25 lt.
Magia Świąt: Korowód zwieńczył pracę Fabryki...

Magia Świąt: Korowód zwieńczył pracę Fabryki Św....

15-12-2019
Ruszyła tegoroczna Magia Świąt. Kiermasz,...

Ruszyła tegoroczna Magia Świąt. Kiermasz, Fabryka...

14-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama