niedziela 19 września 2021

Januarego, Konstancji, Leopolda

9°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Koncert mikołajkowy w I LO z radością pomagania w tle

Koncert mikołajkowy w I LO z radością pomagania w tle
 

Licealiści z Turku bez wątpienia wiedzą, jak połączyć rozrywkę ze skutecznym pomaganiem! 6 grudnia Samorząd Uczniowski we współpracy z chętnymi uczniami zorganizował koncert mikołajkowy dla Wiktora Bergandego i Łukasza Podgórskiego.

Koncert mikołajkowy w I LO w Turku to już tradycja rozpoczęta kilka lat temu. Skład samorządu zmienia się, tak jak skład uczniów – koncertowy zwyczaj jest jednak kontynuowany i co roku przybiera nieco innej formy.

reklama

W mikołajkowe południe licealiści śpiewali, grali i tańczyli dla Wiktora i Łukasza, wspólnie świętując dzień 6 grudnia. Nie zabrakło muzyki na żywo, świątecznych akcentów, jak i disco polo, ulubionego gatunku muzycznego Łukasza Podgórskiego. W tym roku liceum odwiedzili także święty Mikołaj oraz słynna Mariolka, odgrywając jedną ze swoich znanych scenek i rozbawiając widownię do łez.

Oprócz koncertu, przy auli zorganizowany został kiermasz ciast i świątecznych ozdób, z których dochód przeznaczony zostanie dla Wiktora Bergandego, który musi przejść kosztowną operację wszczepienia stymulatora oddechu. Kwota zebrana przez licealistów jest imponująca – wynosi dokładnie 3750zł!

Gratulujemy uczniom inicjatywy, a Wiktorowi i Łukaszowi życzymy jak najwięcej zdrowia!

Podobne artykuły

Dzieci i młodzież w Turku i powiecie rozpoczęła...

Dzieci i młodzież w Turku i powiecie rozpoczęła nowy...

1 wrz.
Hej, Krwiodawcy! Nadchodzi kolejna akcja poboru...

Hej, Krwiodawcy! Nadchodzi kolejna akcja poboru krwi...

19 lip.
443 zdało, 148 nie zdało. Maturzyści poznali...

443 zdało, 148 nie zdało. Maturzyści poznali wyniki...

6 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama