wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Wideo: Pierwszy sukces Oskara Brzostowskiego w The Voice Kids. Turkowianin porwał jurorów i publiczność

Wideo: Pierwszy sukces Oskara Brzostowskiego w The Voice Kids. Turkowianin porwał jurorów i publiczność - foto: Screenshot TVP2
foto: Screenshot TVP2 

W sobotę 18 stycznia na antenie TVP2 odbył się 8 odcinek 3. edycji The Voice Kids edycji Polskiej w której z sukcesem zaprezentował się turkowianin Oskar Brzostowski. Podczas „Przesłuchań w Ciemno” Oskar zaśpiewał piosenkę z repertuaru One Direction pt. „They Don't Know About Us”

Oskar do programu przyjechał z mamą Moniką i tatą Dariuszem oraz przyjaciółmi. Emocje były niesamowite.  Oskar wystąpił jako pierwszy uczestnik sobotniego odcinka ale nie przeszkodziło to by znalazł uznanie wśród jurorów. Już podczas pierwszych dźwięków jego występu wszyscy jurorzy odwrócili swoje fotele. Oskar wybrał na swojego trenera Dawida Kwiatkowskiego i to pod jego okiem będzie przygotowywał się do dalszych odsłon programu. Finał  3. edycji  The Voice Kids przewidzainy jest na 22 lutego br.

reklama

Następnym etapem programu będą „bitwy”, podczas których trenerzy wybierają ze swojej drużyny po trzy osoby, które śpiewają wspólnie tę samą piosenkę. Trener decyduje, kto przechodzi dalej, a kto odpada z drużyny. Po tym etapie w konkursie pozostaje po sześć osób w każdej drużynie. Po „bitwach” trenerzy eliminują kolejne osoby, które nie dostaną się do finału. W każdej drużynie uczestnicy kolejno śpiewają utwory, które wykonywali na „przesłuchaniach w ciemno”, a następnie następuje eliminacja, w której efekcie wyłonionych pozostaje po troje finalistów w każdej drużynie.

To nie pierwsza próba Oskara w programach muzycznych emitowanych na antenach telewizji ogólnopolskich. Oskard brał m.in. udział w programie Mali Giganci TVN gdzie zaszedł daleko i przez kilka odcinków programu gościł w polskich domach. Na co dzień Oskar Brzostowski jest uczniem Zespołu Szkół Zawodowych oraz znany jest turkowskiej publiczności z licznych występów w Miejskim Domu Kultury, Stowarzyszeniu Przystań a także na koncertach organizowanych przez Big Band Turek.

reklama

Życzymy Oskarowi dalszych sukcesów w programie.

Podobne artykuły

Oskar Brzostowski wygrywa bitwę w The Voice Kids

Oskar Brzostowski wygrywa bitwę w The Voice Kids

1 lt.
Oskar Brzostowski już dziś w The Voice Kids.

Oskar Brzostowski już dziś w The Voice Kids.

18 st.
Oskar Brzostowski wystąpi w III edycji The...

Oskar Brzostowski wystąpi w III edycji The Voice Kids.

1 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama