czwartek 09 kwietnia 2020

Mai, Marcelego, Wadima

reklama

Oskar Brzostowski wygrywa bitwę w The Voice Kids

Oskar Brzostowski wygrywa bitwę w The Voice Kids - fot. Archiwum prywatne Oskar Brzostowski
fot. Archiwum prywatne Oskar Brzostowski 

W sobotę 1 lutego, Oskar Brzostowski wystąpił w kolejnym odcinku programu telewizyjnego The Voice Kids. Był to najtrudniejszy i najbardziej emocjonujący etap dla uczestników, ponieważ pokonanie tak silnych rywali było możliwe tylko dzięki doskonałym umiejętnościom wokalnym i charyźmie scenicznej.

W pierwszym etapie sobotniego odcinka, w tzw. „Bitwach”,  wykonując piosenkę pt. „Seniorita”, Oskar podbił serca jurorów oraz widowni i w pięknym stylu pokonał swoich przeciwników, co zakwalifikowało go do kolejnej rywalizacji „Sing off”. Tym sposobem Oskar znalazł się w ścisłej szóstce drużyny Dawida Kwiatkowskiego, walczącej w dalszej części programu o wejście do finału. Decyzją trenera po „Sing off”,  w których uczestnicy programu wykonywali utwory z etapu „Przesłuchań w ciemno”, Oskar nie znalazł się w finałowej trójce.

reklama

Czy przygoda Oskara w The Voice Kids dobiegła końca? Wszystko okaże się 22 lutego w odcinku finałowym, kiedy to ogłoszony zostanie wynik plebiscytu na ulubionego wykonawcę 3. edycji The Voice Kids . Zwycięzca tej nagrody wyda singiel, nagra teledysk oraz przeznaczy 25 tys. na dowolny cel charytatywny!!!  Codziennie można oddać jednorazowo 10 darmowych głosów na ulubionego uczestnika. Wystarczy otworzyć poniższy link, wybrać zdjęcie, zatwierdzić regulamin i oddać głosy. Plebiscyt trwa do 20 lutego. Głosujcie na Oskara!

https://voicekids.tvp.pl/plebiscyt

 

Podobne artykuły

Wideo: Pierwszy sukces Oskara Brzostowskiego w...

Wideo: Pierwszy sukces Oskara Brzostowskiego w The...

18 st.
Oskar Brzostowski już dziś w The Voice Kids.

Oskar Brzostowski już dziś w The Voice Kids.

18 st.
Oskar Brzostowski wystąpi w III edycji The...

Oskar Brzostowski wystąpi w III edycji The Voice Kids.

1 st.
reklama
reklama
reklama