piątek 04 grudnia 2020

Barbary, Hieronima, Krystiana

reklama

Wideo: Oskar Brzostowski w finale ogólnopolskiego konkursu muzycznego "Talentobranie"

Wideo: Oskar Brzostowski w finale ogólnopolskiego konkursu muzycznego
 

Konkurs wokalny "Talentobranie" rozpoczął się w pół roku temu w  internecie,  pod hasłem  "Śpiewaj i nagrywaj w domu". Organizatorem jest wytwórnia płytowa ID Records i Radio ESKA. Do rywalizacji stanęło kilkaset osób, często uczestników znanych programów telewizyjnych. Wśród nich znalazł się mieszkaniec Turku- Oskar Brzostowski.

Ostatecznie do I etapu konkursu zakwalifikowało się 100 osób, spośród których wyłoniono pięćdziesiątkę najlepszych wokalistów. Oskar dzielnie walczył o swoje marzenia i w II etapie, z ogromną przewagą punktową,  wygrał bitwę, prowadząc 30 minutowy live na facebooku. Werdykt zapadł po opinii jurorów oraz publiczności. W kolejnym etapie znalazło się 30 młodych wokalistów, z których każdy nagrał we wrocławskim studio wybrany przez jurorów cover. Oskar wykonał hit One Republic - Bad Liar, który dał mu szczęśliwy awans do IV etapu konkursu. We wrześniu 22 najlepszych wokalistów  stoczyło kolejne bitwy w studio nagrań w Warszawie, śpiewając wybrany przez jury utwór polskiego artysty. Oskar  Brzostowski przez kolejny etap również przeszedł pomyślnie, znalazł się w finale konkursu, po czym nagrał  utwór "Wracam co noc" w duecie  z Adamem Stachowiakiem. Wieloetapowej rywalizacji przyglądali się fani konkursu i branża muzyczna. Ze względu na pandemię nie znana jest jeszcze data koncertu finałowego. Wiadomym jest, że od 2 listopada rozpocznie się wielkie ocenianie" Zostań jurorem talentobrania", kiedy to każdy słuchacz będzie mógł przyznać każdemu z 12 finalistów punkty. Nagrodą publiczności, podobnie jak nagrodą jury, jest nagranie singla z teledyskiem, tak więc stawka jest bardzo wysoka. Zachęcamy do udziału w głosowaniu!!!

reklama

Szesnastoletni Oskar śpiewa od 7 roku życia. Jego talent odkryła Pani Izabela Ochota, która przez kilka lat pracowała nad muzycznym rozwojem swojego podopiecznego. Oskar pracował również z Panią Anetą Janiak, zdobywając nagrody na festiwalach i konkursach wokalnych. Obecnie Oskar uczy się śpiewu w łódzkiej szkole wokalnej. Jest uczniem Zespołu Szkół Technicznych w Turku i członkiem zespołu "Alteracja", prowadzonym przez  Panią Joannę Tomaszewską.  Turkowianin znany jest z udziału w programach TV " Mali Giganci" i "The Voice Kids". Śpiewał na jednej scenie muzycznej z takimi gwiazdami jak: Kasia Kowalska, Kayah, Michał Szpak, Mateusz Ziółko, Piotr Cugowski.

materiał prasowy nadesłany

Wideo: Oskar Brzostowski w finale ogólnopolskiego konkursu muzycznego

Podobne artykuły

Oskar Brzostowski wygrywa bitwę w The Voice Kids

Oskar Brzostowski wygrywa bitwę w The Voice Kids

1 lt.
Wideo: Pierwszy sukces Oskara Brzostowskiego w...

Wideo: Pierwszy sukces Oskara Brzostowskiego w The...

18 st.
Oskar Brzostowski już dziś w The Voice Kids.

Oskar Brzostowski już dziś w The Voice Kids.

18 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama