sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

15°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Finał Akcji Metamorfoza - "Kobieta - Siła i piękno" z Ewą Wilmanowicz już w ten czwartek!

Finał Akcji Metamorfoza -
 

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na "Wielki Finał Akcji Metamorfoza. Kobieta - Siła i piękno", który odbędzie się 20 lutego 2020 roku o godzinie 18:00 w Sali Bankietowej BARBÓRKA  w Turku ul. Legionów Polskich 8.

Zapraszamy na wspólne celebrowanie przy słodkim poczęstunku sukcesu Turkowianki, pięknej i silnej kobiety.  Paulina z ogromnym zaangażowaniem i determinacją podjęła działania w ramach "Akcji Metamorfoza. Kobieta - Siła i piękno" w celu zmiany swojego życia na piękniejsze. Pokonała własne słabości, niedoskonałości i osiągnęła cel - lepsze samopoczucie, świetny wygląd, podniosła własną samoocenę i poczucie wartości. 

reklama

„Akcja Metamorfoza. Kobieta – Siła i piękno” jest wspólną inicjatywą 13 lokalnych firm tureckich zorganizowaną przez dwie ambasadorki marki Colway International Gażynę Frątczak i Małgorzatę Ignaczak-Jancy. Akcja Metamorfoza jest oparta na dwóch filarach biznesowym i afirmacyjnym związanym z zaangażowaniem w zmianę życia na lepsze i piękniejsze wybranej kandydatki.

Biznesowy wymiar polega w tym przypadku na wspólnym wspieraniu się, polecaniu usług i towarów innych Partnerów Akcji, także na promowaniu lokalnego rynku. To co łączy wszystkich Partnerów Akcji to pozytywne wartości takie bezinteresowne pomaganie innym, wzajemne zaufanie i współpraca.

Gościem specjalnym będzie Ewa Wilmanowicz. Trener efektywności osobistej, mówca, konsultant marki personalnej i korporacyjnej. Absolwentka Finansów i Controllingu Międzynarodowego na Universite d’Angers oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Członek Klubu France Pologne, Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego i Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

reklama

Laureatka III miejsca w konkursie na Najlepszą Mowę Biznesową 2015. Coach certyfikowany przez Noble Manhattan Coaching i International Institute of Coaching& Mentoring. Mistrz praktyk NLP i ekspert Instytutu Badań Gospodarczych w obszarze analiz wartości marki. Pracę nad analizą i strategiami komunikacji luksusowych marek Ewa rozpoczęła podczas Stypendium Rządu Francuskiego, a obecnie konsultuje i buduje wartościowy wizerunek firm, przedsiębiorców, artystów i wysokiej klasy specjalistów. Miłośniczka teatru, muzyki klasycznej, koneserka codzienności.

Będziemy zaszczyceni jeżeli znajdziecie chwilę na towarzyszenie Paulinie w jej wyjątkowym dniu, razem z naszym gościem specjalnym, w doskonałym towarzystwie, wspólnie z nami.

materiał prasowy

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

fot. Akcja Metamorfoza - Kobieta - Siła i piękno2
fot. Akcja Metamorfoza - Kobieta - Siła i piękno3
fot. Akcja Metamorfoza - Kobieta - Siła i piękno4
fot. Akcja Metamorfoza - Kobieta - Siła i piękno5
fot. Akcja Metamorfoza - Kobieta - Siła i piękno6
fot. Akcja Metamorfoza - Kobieta - Siła i piękno7
fot. Akcja Metamorfoza - Kobieta - Siła i piękno8
fot. Akcja Metamorfoza - Kobieta - Siła i piękno9
fot. Akcja Metamorfoza - Kobieta - Siła i piękno10
fot. Akcja Metamorfoza - Kobieta - Siła i piękno11
fot. Akcja Metamorfoza - Kobieta - Siła i piękno12
fot. Akcja Metamorfoza - Kobieta - Siła i piękno13
fot. Akcja Metamorfoza - Kobieta - Siła i piękno14
fot. Akcja Metamorfoza - Kobieta - Siła i piękno15
fot. Akcja Metamorfoza - Kobieta - Siła i piękno16
fot. Akcja Metamorfoza - Kobieta - Siła i piękno17

Podobne artykuły

#SadziMy! 1200 darmowych sadzonek czeka na...

#SadziMy! 1200 darmowych sadzonek czeka na nowych...

29 wrz.
Pomachaj kierowcy i popraw swoje...

Pomachaj kierowcy i popraw swoje bezpieczeństwo....

20 wrz.

"Piątki" czwarte w Wielkopolsce!

14 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama