niedziela 12 lipca 2020

Brunona, Jana, Wery

reklama

Wideo: Finał wyjątkowej Akcji Metamorfozy "Kobieta - Siła i piękno" z niebywałym efektem

Wideo: Finał wyjątkowej Akcji Metamorfozy
 

Radość, wdzięczność, podziw i łzy wzruszenia – za nami finał akcji, jakiej w Turku jeszcze nie było. Metamorfoza „Kobieta – Siła i piękno” została zakończona sukcesem, a jej efekt końcowy przeszedł najśmielsze oczekiwania!

20 lutego w Sali  Bankietowej Barbórka podsumowano projekt, któremu przyświecał cytat Oskara Wilde „Tajemnica życia tkwi w poszukiwaniu piękna”. Miał trzy główne cele: krzewienie wiedzy na temat zdrowych wyborów, skupianie partnerów na rynku, by wzajemnie się wspierać i umożliwiać konsumentom wybieranie lokalnych firm w ramach świadomości konsumenckiej oraz pomoc wybranej kandydatce poprzez całkowitą metamorfozę i zmianę nawyków żywieniowych.

reklama

Tą wybraną kandydatką okazała się Paulina Łukasik, która wykazała się ogromną determinacją i przez dwa miesiące współpracowała z partnerami akcji, poddając się zbilansowanej zdrowej diecie, rozmaitym zabiegom na twarz i ciało, treningom pod okiem trenera personalnego i ogólnej przemianie pod wieloma kątami. Jak podkreślają organizatorki Akcji Metamorfozy, wybranie Pauliny było bardzo przemyślaną decyzją, o czym mogliśmy się przekonać obserwując poczynania akcji oraz wczorajszy finał.

W tym pozornie niedługim czasie Paulina przeszła spektakularną metamorfozę, w dużym stopniu zmieniając swoje życie na lepsze. W dniu finału dziękowała organizatorom i partnerom akcji, a także swoim bliskim i wszystkim zebranym, nie mogąc powstrzymać łez wzruszenia.

„Akcja Metamorfoza. Kobieta – Siła i piękno” jest wspólną inicjatywą 13 lokalnych firm tureckich zorganizowaną przez dwie ambasadorki marki Colway International Gażynę Frątczak i Małgorzatę Ignaczak-Jancy. Akcja Metamorfoza jest oparta na dwóch filarach: biznesowym i afirmacyjnym związanym z zaangażowaniem w zmianę życia na lepsze i piękniejsze wybranej kandydatki. Warto wymienić wartości akcji, które zostały podkreślone podczas podsumowania metamorfozy: chęć pomagania innym, zaufanie oraz współpraca. Akcja Metamorfoza „Kobieta – Siła i piękno” pokazała, jak lokalne firmy mogą się zjednoczyć, by wspólnie pomóc wybranej osobie, przy okazji wzajemnie polecając swoje towary i usługi.

reklama

Gościem specjalnym finału była Ewa Wilmanowicz - trener efektywności osobistej, mówca, konsultant marki personalnej i korporacyjnej. Absolwentka Finansów i Controllingu Międzynarodowego na Universite d’Angers oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Członek Klubu France Pologne, Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego i Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Ewa Wilmanowicz przemawiając do przybyłych do Barbórki uwydatniała rolę i wartość kobiety w świecie, pokazując ile kobieta daje od siebie innym, często przestając skupiać się na samej sobie. „Kobiety mają w sobie ogromną siłę walki, ogromną siłę dążenia do celu” – podkreślała mówczyni doceniając istotę projektu „Kobieta – Siła i piękno”

Akcja została zakończona, jednakże Paulina nie zamierza spoczywać na laurach, zapowiadając dalszą pracę nad sobą poprzez zdrową dietę, ćwiczenia i nie tylko. Gratulujemy pokonania własnych słabości, ciężkiej pracy i osiągnięcia celu! Akcja Metamorfoza „Kobieta – Siła i piękno” bez wątpienia wyraźnie zapisała się na kartach historii Turku.

Podobne artykuły

Modlitwa Młodych Powiatu Tureckiego już dziś

Modlitwa Młodych Powiatu Tureckiego już dziś

20 mrz.
Dawid Gołdyka powołany na konsultację...

Dawid Gołdyka powołany na konsultację reprezentacji...

20 lt.
Finał Akcji Metamorfoza -

Finał Akcji Metamorfoza - "Kobieta - Siła i piękno"...

18 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama