środa 07 grudnia 2022

Agaty, Dalii, Sobiesława

1°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Finał wyjątkowej Akcji Metamorfozy "Kobieta - Siła i piękno" z niebywałym efektem

Wideo: Finał wyjątkowej Akcji Metamorfozy
 

Radość, wdzięczność, podziw i łzy wzruszenia – za nami finał akcji, jakiej w Turku jeszcze nie było. Metamorfoza „Kobieta – Siła i piękno” została zakończona sukcesem, a jej efekt końcowy przeszedł najśmielsze oczekiwania!

20 lutego w Sali  Bankietowej Barbórka podsumowano projekt, któremu przyświecał cytat Oskara Wilde „Tajemnica życia tkwi w poszukiwaniu piękna”. Miał trzy główne cele: krzewienie wiedzy na temat zdrowych wyborów, skupianie partnerów na rynku, by wzajemnie się wspierać i umożliwiać konsumentom wybieranie lokalnych firm w ramach świadomości konsumenckiej oraz pomoc wybranej kandydatce poprzez całkowitą metamorfozę i zmianę nawyków żywieniowych.

reklama

Tą wybraną kandydatką okazała się Paulina Łukasik, która wykazała się ogromną determinacją i przez dwa miesiące współpracowała z partnerami akcji, poddając się zbilansowanej zdrowej diecie, rozmaitym zabiegom na twarz i ciało, treningom pod okiem trenera personalnego i ogólnej przemianie pod wieloma kątami. Jak podkreślają organizatorki Akcji Metamorfozy, wybranie Pauliny było bardzo przemyślaną decyzją, o czym mogliśmy się przekonać obserwując poczynania akcji oraz wczorajszy finał.

W tym pozornie niedługim czasie Paulina przeszła spektakularną metamorfozę, w dużym stopniu zmieniając swoje życie na lepsze. W dniu finału dziękowała organizatorom i partnerom akcji, a także swoim bliskim i wszystkim zebranym, nie mogąc powstrzymać łez wzruszenia.

„Akcja Metamorfoza. Kobieta – Siła i piękno” jest wspólną inicjatywą 13 lokalnych firm tureckich zorganizowaną przez dwie ambasadorki marki Colway International Gażynę Frątczak i Małgorzatę Ignaczak-Jancy. Akcja Metamorfoza jest oparta na dwóch filarach: biznesowym i afirmacyjnym związanym z zaangażowaniem w zmianę życia na lepsze i piękniejsze wybranej kandydatki. Warto wymienić wartości akcji, które zostały podkreślone podczas podsumowania metamorfozy: chęć pomagania innym, zaufanie oraz współpraca. Akcja Metamorfoza „Kobieta – Siła i piękno” pokazała, jak lokalne firmy mogą się zjednoczyć, by wspólnie pomóc wybranej osobie, przy okazji wzajemnie polecając swoje towary i usługi.

Gościem specjalnym finału była Ewa Wilmanowicz - trener efektywności osobistej, mówca, konsultant marki personalnej i korporacyjnej. Absolwentka Finansów i Controllingu Międzynarodowego na Universite d’Angers oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Członek Klubu France Pologne, Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego i Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Ewa Wilmanowicz przemawiając do przybyłych do Barbórki uwydatniała rolę i wartość kobiety w świecie, pokazując ile kobieta daje od siebie innym, często przestając skupiać się na samej sobie. „Kobiety mają w sobie ogromną siłę walki, ogromną siłę dążenia do celu” – podkreślała mówczyni doceniając istotę projektu „Kobieta – Siła i piękno”

reklama

Akcja została zakończona, jednakże Paulina nie zamierza spoczywać na laurach, zapowiadając dalszą pracę nad sobą poprzez zdrową dietę, ćwiczenia i nie tylko. Gratulujemy pokonania własnych słabości, ciężkiej pracy i osiągnięcia celu! Akcja Metamorfoza „Kobieta – Siła i piękno” bez wątpienia wyraźnie zapisała się na kartach historii Turku.

2
3
4
5
6
7

Podobne artykuły

Oklaski na premierze spektaklu

Oklaski na premierze spektaklu "MY PSY" w Miejskim...

25-07-2021

"MY PSY", czyli wyjątkowy musical na turkowskiej...

17-07-2021
Ambro Logistics partnerem studiów dualnych PWSZ...

Ambro Logistics partnerem studiów dualnych PWSZ w...

15-07-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama