Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

środa 05 października 2022

Flawii, Justyna, Rajmunda

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

1% dla Turku: Stowarzyszenie "Przystań"

1% dla Turku: Stowarzyszenie
 

Dziś zachęcamy do przeznaczenia 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia "Przystań", które uczy, wychowuje i pomaga młodszym, jak i nieco starszym mieszkańcom Turku i okolic.

Stowarzyszenie "Przystań" powstało w 2002 roku, a oficjalnie swoje funkcjonowanie rozpoczęło rok później. Ludzie zgromadzeni wokół tej inicjatywy starają się realizować różnorakie działania profilaktyczne poprzez organizację czasu wolnego dzieci i młodzieży, przy jednoczesnym aktywnym udziale w życiu kulturalnym miasta. Pod pojęciem Stowarzyszenia „Przystań” kryje się szereg inicjatyw, takich jak warsztaty plastyczne, muzyczne, beatboxowe, taneczne, studio piosenki turystycznej, koncerty charytatywne, spotkania świąteczne, konkursy powiatowe i ogólnopolskie, kolonie letnie, wycieczki, spotkania z ciekawymi ludźmi, prelekcje, pokazy, wieczory poezji i mnóstwo ciekawych form artystycznych adresowanych do każdej grupy wiekowej.

reklama

Młodzi turkowianie na przestrzeni lat mogli – i wciąż mogą – korzystać z korepetycji, gier i zabaw, zajęć plastycznych, zajęć z psychologiem. Wszystko pod okiem wykwalifikowanej kadry nauczycieli, pedagogów, psychologów i wolontariuszy. O tym wszystkim można przekonać się odwiedzając stronę www.przystan.turek.pl.

Gdyby nie Stowarzyszenie "Przystań" turkowianie nie mieliby okazji brać udziału w takich przedsięwzięciach, jak np. Powiatowy Konkurs Piosenki „Eurowizja Dla Dzieci”, Festival SCABB, Urodziny Kubusia Puchatka, Kuźnia Talentów i wiele innych.

Przyjaciele
Zbliża się czas rozliczeń za rok 2020. Wielu z Was przekazało nam 1% podatku. Jak w latach poprzednich będziemy Was prosić o wsparcie.

Oprócz prac remontowych dzięki Waszemu wsparciu dzieci i młodzież mogła uczestniczyć w warsztatach tanecznych, teatralnych, plastycznych, a także w imprezach kulturalnych i edukacyjnych :Turkowski Festival Kultury i Sztuki Ulicznej Scabb, Akademia Letnich Spotkań Artystycznych, Od poezji do rapu, Koncerty charytatywne , Fabryka św. Mikołaja.

reklama

Jak widzicie Wasz jeden procent przekazany na stowarzyszenie Przystań jest wydany rozważnie i odpowiedzialnie. Pomóż nam w tym roku 1% to tak niewiele dla Ciebie, a tak dużo dla Nas.

Stowarzyszenie PRZYSTAŃ w Turku
numer KRS: 0000164161

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

1% dla Turku: Stowarzyszenie Przystań

Podobne artykuły

Wielkopolski 1% podatku to aż 768 mln zł

Wielkopolski 1% podatku to aż 768 mln zł

25 mrz.
Decyduj samodzielnie - wspieraj lokalnie! 1...

Decyduj samodzielnie - wspieraj lokalnie! 1 procent...

7 lt.
1% dla lokalnie: Towarzystwo Opieki nad...

1% dla lokalnie: Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami...

12-03-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama