środa 05 sierpnia 2020

Emila, Karoliny, Kary

reklama

Święto matematyki w SP 5

Święto matematyki w SP 5
 

W dniu 24 lutego br. w Szkole Podstawowej nr 5 królowała matematyka. W ramach Święta matematyki odbyło się wiele ciekawych zabaw i konkursów dla wszystkich klas.

Klasy I-III bawiły się figurami płaskimi tworząc z nich ciekawe projekty, które można było oglądać na wystawie w auli szkolnej. Klasy IV i V rywalizowały ze sobą  w konkursie Mistrz Tabliczki Mnożenia oraz doskonale bawiły się  podczas Slalomu Matematycznego.

reklama

Klasy VI zmagały się z Krzyżówkami Matematycznymi. Wśród klas VII i VIII królowały Rebusy Matematyczne, Skojarzenia Matematyczne, Kalambury Matematyczne  oraz prezentacje ukazujące Żarciki Matematyczne.
W tym dniu uczniowie mogli się doskonale bawić oraz przekonać się, że matematyka nie jest nudna i trudna. Na szkolnych korytarzach zaprezentowano plakaty poświęcone ciekawostkom matematycznym, które zaskoczyły niejedną osobę.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

11 lip.
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 zakończyli...

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 zakończyli naukę....

28 czerw.
Uczeń SP5 nagrodzony w konkursie

Uczeń SP5 nagrodzony w konkursie "Dzieci bajki piszą"

22 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama