sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Miejska Biblioteka Publiczna przygotowuje się do misji.

Miejska Biblioteka Publiczna przygotowuje się do misji. - fot. Archiwum Turek.net.pl
fot. Archiwum Turek.net.pl 

To już kolejny rok, gdy Miejska Biblioteka Publiczna w Turku z powiedzeniem sięga po środki zewnętrzne pochodzące z programów MKiDN. Tym razem, dzięki dofinansowaniu w kwocie 35 tys. zł, z programu „Partnerstwo dla książki” zrealizowany zostanie projekt „Misja: biblioteka pełna ludzi”. 

"Misja: biblioteka pełna ludzi" to spójny i kompleksowy szereg inicjatyw, charakteryzujący się dużą różnorodnością i interdyscyplinarnością podejmowanych działań, których głównym celem jest wzmocnienie wizerunku turowskiej biblioteki, jako ośrodka animującego kulturę i aktywizującego lokalną społeczność. Zadanie, którego odbiorcami są wszystkie grupy wiekowe, w tym także dzieci i seniorzy, zaprojektowano w taki sposób, aby rozszerzyć zakres oferowanych usług i tym samym dostosować je do potrzeb czytelników. Dlatego też w ramach zadania odbędą się: cykliczne spotkania dla najmłodszych "Bajkowe spotkania z książką" czyli spektakle teatralne i spotkania z animatorami, spotkania autorskie z cenionymi twórcami, warsztaty projektowania gry miejskiej z wykorzystaniem aplikacji mobilnej ActionTrack oraz rękodzielnicze, wystawa fotograficzna promująca czytelnictwo, akcja dla czytelników i użytkowników biblioteki, zachęcająca do zwiększonej aktywności oraz głośne czytanie w przedszkolach. 

reklama

Całkowity koszt realizacji zadania wyniesie 46700 zł

Miejska Biblioteka Publiczna przygotowuje się do misji.

Podobne artykuły

Teatralna przygoda w bibliotece

Teatralna przygoda w bibliotece

5 sierp.
Wakacje w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Wakacje w Miejskiej Bibliotece Publicznej

30 lip.
Wojewoda Wielkopolski na podsumowaniu programów...

Wojewoda Wielkopolski na podsumowaniu programów...

27 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama