poniedziałek 21 września 2020

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

reklama

Popierasz Szymona Hołownię? W sobotę zbiórka podpisów pod jego kandydaturą.

Popierasz Szymona Hołownię? W sobotę zbiórka podpisów pod jego kandydaturą. - fot. PAP/Wojtek Jargiło
fot. PAP/Wojtek Jargiło 

Kampania prezydencka za pasem. Jedni wieszają nielegalnie banery inni zbierają podpisy. Tak też będzie w najbliższą sobotę między godzinami  12.00 a 12.30  na miejskim rynku gdzie zbierane będą podpisy poparcia pod kandydaturą Szymona Hołowni.

Wśród 15-tu kandydatów w tegorocznych Wyborach Prezydenckich 2020 w Polsce niespodziewanie znalazł się znany prezenter telewizyjny a także osoba związana mediami o tematyce religijnej, mowa o Szymonie Hołowni. Hołownia zamierza wystartować w majowych wyborach na najwyższy urząd w państwie jako kandydat bezpartyjny.

reklama

Jednym z wymogów, który musi spełnić każdy z pretendentów, jest zebranie pod swoim nazwiskiem minimum 100 tys. podpisów. Jak informują wolontariusze z Ekipay Szymona - Wielkopolska w najbliższą sobotę zbierane będą podpisy i listy w naszym mieście. Zbiórka podpisów będzie miała miejsce w rynku (Plac Wojska Polskiego) w godzinach 12:00 - 12:30 w dniu 7 marca 2020r.  Wszyscy sympatycy Szymona Hołowni, którzy pragną poprzeć jego kandydaturę w wyborach prezydenckich składając podpis na listach poparcia powinni zabrać ze sobą dowód osobisty.

Popierasz Szymona Hołownię? W sobotę zbiórka podpisów pod jego kandydaturą.

Podobne artykuły

Andrzej Duda nokautuje Trzaskowskiego w...

Andrzej Duda nokautuje Trzaskowskiego w powiecie....

13 lip.
Oficjalna frekwencja w II turze wyborów. Gm....

Oficjalna frekwencja w II turze wyborów. Gm....

13 lip.
Kolejna rekordowa frekwencja w powiecie...

Kolejna rekordowa frekwencja w powiecie tureckim....

12 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama