środa 05 sierpnia 2020

Emila, Karoliny, Kary

reklama

PGKiM podejmuje działania zapobiegawcze zakażeniu koronawirusem

PGKiM podejmuje działania zapobiegawcze zakażeniu koronawirusem
 

W związku z obowiązującym stanem epidemii spółka miejska PGKiM Sp. z o.o. podjęła działania mające na celu zapobieganie zakażeniu koronawirusem.

Pracownicy spółki ubrani w odpowiednie kombinezony przeprowadzają dezynfekcję w budynkach, w których PGKiM Sp. z o.o. jest zarządcą. Dezynfekują korytarze, klatki schodowe a przede wszystkim klamki, domofony, wyłączniki świateł, czyli elementy, które są najczęściej dotykane przez mieszkańców. Wszystkie te działania mają na celu oczyszczenie części wspólnych i zapobieganie zakażeniu koroanwirusem.

reklama

Swoją gotowość do przeprowadzenia dezynfekcji deklaruje także Ochotnicza Straż Pożarna w Turku. Strażacy mogą dezynfekować miejsca takie jak wejścia do aptek, sklepów – wszędzie, gdzie istnieje duża rotacja ludzi. Do tych działań OSP wykorzystuje własny sprzęt, płyny do dezynfekcji dostarcza zleceniodawca. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 63 278 55 97.

Dodatkowo Burmistrz Romuald Antosik w piątek, tj. 27 marca 2020 r. zaapelował do Zarządców Nieruchomości w Turku, by podjęli działania zapobiegawcze i przeprowadzili dezynfekcję w budynkach, w których są zarządcami.

źródło: UM Turek

Podobne artykuły

Piąta ofiara koronawirusa w powiecie. W...

Piąta ofiara koronawirusa w powiecie. W Poznaniu na...

z wczoraj
Czterech mężczyzn zakażonych koronawirusem....

Czterech mężczyzn zakażonych koronawirusem....

3 sierp.
Dwa nowe przypadki zakażenia SARS-CoV-2. W...

Dwa nowe przypadki zakażenia SARS-CoV-2. W powiecie...

2 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama