piątek 22 stycznia 2021

Dominiki, Mateusza, Wincentego

reklama

PGKiM podejmuje działania zapobiegawcze zakażeniu koronawirusem

PGKiM podejmuje działania zapobiegawcze zakażeniu koronawirusem
 

W związku z obowiązującym stanem epidemii spółka miejska PGKiM Sp. z o.o. podjęła działania mające na celu zapobieganie zakażeniu koronawirusem.

Pracownicy spółki ubrani w odpowiednie kombinezony przeprowadzają dezynfekcję w budynkach, w których PGKiM Sp. z o.o. jest zarządcą. Dezynfekują korytarze, klatki schodowe a przede wszystkim klamki, domofony, wyłączniki świateł, czyli elementy, które są najczęściej dotykane przez mieszkańców. Wszystkie te działania mają na celu oczyszczenie części wspólnych i zapobieganie zakażeniu koroanwirusem.

reklama

Swoją gotowość do przeprowadzenia dezynfekcji deklaruje także Ochotnicza Straż Pożarna w Turku. Strażacy mogą dezynfekować miejsca takie jak wejścia do aptek, sklepów – wszędzie, gdzie istnieje duża rotacja ludzi. Do tych działań OSP wykorzystuje własny sprzęt, płyny do dezynfekcji dostarcza zleceniodawca. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 63 278 55 97.

Dodatkowo Burmistrz Romuald Antosik w piątek, tj. 27 marca 2020 r. zaapelował do Zarządców Nieruchomości w Turku, by podjęli działania zapobiegawcze i przeprowadzili dezynfekcję w budynkach, w których są zarządcami.

źródło: UM Turek

Podobne artykuły

Obiekty sportowe w Turku z przedłużonym okresem...

Obiekty sportowe w Turku z przedłużonym okresem...

15 st.
Apel Starosty Tureckiego w sprawie akcji...

Apel Starosty Tureckiego w sprawie akcji #SzczepimySię

14 st.
PGKiM rozpoczyna odbiór choinek

PGKiM rozpoczyna odbiór choinek

11 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama