piątek 25 września 2020

Aureli, Kamila, Kleofasa

reklama

Pochwal się swoją święconką. Przyślij zdjęcie do Wielkanocnej galerii

Pochwal się swoją święconką. Przyślij zdjęcie do Wielkanocnej galerii - Foto: sxc.hu/ Wojciech Wolak
Foto: sxc.hu/ Wojciech Wolak 

W większości polskich domów trwają intensywne przygotowania do Wielkanocy. Mimo trudnego okresu pandemii robimy zakupy, sprzątamy oraz tradycyjnie dekorujemy koszyczek, z którym w tym roku jednak nie pójdziemy do Kościoła by poświęcić niedzielne śniadanie. Udekorowałeś już swoją „święconkę”? Pochwal się nią i wyślij nam zdjęcie! 

Razem stwórzmy wielkanocną galerię, która pokaże, jak mieszkańcy Turku kultywują tradycję! Wiele osób dekorując koszyczki wykazuje się nie lada inwencją – zawsze warto pochwalić się i podzielić swoim pomysłem! Koszyczki eleganckie, tradycyjne, kolorowe lub, jak to na Wielkanoc, z „jajem” - wszystkie na pewno będą się pięknie prezentowały!

reklama

Pisanki, jajka gotowane w łupinkach cebuli, baranki z chleba, kawałek babki, a może barwne mazurki? Co znajduje się w Waszych koszyczkach? Jeżeli masz ochotę pokazać go innym – zachęcamy! Zdjęcia prosimy wysyłać na adres redakcja@turek.net.pl, w tytule wiadomości wpisując słowo „Święconka”. Warto także podać imię autora/autorki jajka, święconki itp. Czekamy!

Podobne artykuły

Skąd wzięła się tradycja Lanego Poniedziałku?

Skąd wzięła się tradycja Lanego Poniedziałku?

13 kw.
Wasza świąteczna galeria. Piękne pisanki i...

Wasza świąteczna galeria. Piękne pisanki i święconki

12 kw.
Tajemnicza data Wielkanocy

Tajemnicza data Wielkanocy

11 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama