sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Wolontariacki #GaszynChallenge ze sporą dawką pozytywnej energii

Wolontariacki #GaszynChallenge ze sporą dawką pozytywnej energii
 

Akcja #GaszynChallenge nie ominęła pracowników MOPS, wolontariuszy z Centrum Wolontariatu, a także wolontariuszy - weteran, którzy błyskawicznie wykonali zadanie przekazując nam swoją pozytywną energię!

Kilka dni temu w ramach akcji dla Wojtusia Howisa #GaszynChallenge swoje zadanie wykonał Burmistrz Miasta Turku, Romuald Antosik wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego. To właśnie wtedy wyzwanie zostało rzucone w stronę Centrum Wolontariatu przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Turku. Wolontariackie #GaszynChallenge zrealizowano z uśmiechem na twarzy w barwach czerwono-niebieskich. Po wykonaniu zadania Dyrektor MOPS, Małgorzata Modrzejewska nominowała do udziału w akcji m.in. wolontariuszy weteran z Centrum Wolontariaty przy MOPS w Turku, którzy mimo różnych lokalizacji postanowili jak najprędzej podjąć się tego wyzwania. Poniżej przedstawiamy efekty obu "czelendży"!

reklama

 

reklama

#GaszynChallenge z lokalnej, skromnej akcji w mgnieniu oka zamieniła się w akcję ogólnokrajową, o której rozpisują się największe tytuły prasowe w Polsce. Z zaplanowanych 6 000 zł w skarbonce zebrano 1 049 002,05 zł czyli 17 483% potrzebnej sumy! W turkowskiej akcji dotychczas wzięły udział praktycznie wszystkie Ochotnicze Straże Pożarne, a także PSP Turek, wiele urzędów gminnych i miejskich, instytucje i społeczności lokalne. Akcja ta pokazuje nam, że razem można naprawdę wiele!

Podobne artykuły

Kolejne

Kolejne "Kolorowe wakacje" na Matejki za nami

15 lip.
Nie ma wakacji bez donacji czyli kolejna akcja...

Nie ma wakacji bez donacji czyli kolejna akcja...

7 lip.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku...

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku zaprasza...

30 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama