sobota 19 września 2020

Januarego, Konstancji, Leopolda

reklama

Wideo: Pompowali dla Kingi - uzbierali niecałe 5 tysięcy!

Wideo: Pompowali dla Kingi - uzbierali niecałe 5 tysięcy! - zdjęcia: Videomejker
zdjęcia: Videomejker 

Za nami charytatywne pompowanie POW i WZW dla Kingi Podębskiej. Frekwencja nie zawiodła - uczestnicy pompowania zebrali 4 984,67 zł na dalszą rehabilitację Kingi!

Akcje, podczas których wykonuje się pompki oraz przysiady, by wspomóc szczytny cel, stały się bardzo popularne. Nic dziwnego - w końcu możemy połączyć sport, dobrą zabawę i pomoc dla drugiego człowieka! Jak wiemy, razem możemy więcej.

reklama

W ramach pomocy dla Kingi Podębskiej, która wymaga specjalistycznej rehabilitacji po potrąceniu, jakie miało miejsce w lipcu 2019 na ul. Wyszyńskiego w Turku, radni miejscy: Mariola Kadrzyńska-Siwek oraz Paweł Kwiatkowski z Ziemi Turkowskiej w ostatnim czasie zapraszali nas na wspólny udział w akcji pt. „Pompowanie dla Kingi”. Przedsięwzięcie odbyło się 16 lipca na placu między blokami: POW 4 a POW 6.

Podczas akcji nie zabrakło obecności m.in. mieszkańców POW i os. Wyzwolenia, Burmistrza Miasta Turku - Romualda Antosika, członków stowarzyszenia Ziemia Turkowska, wolontariuszy z Centrum Wolontariatu przy MOPS w Turku, członków Klubu Sportu i Sztuk Walk w Turku, strażaków z OSP w Turku, a także przedstawicieli ekipy Videomejker - Miłosza Wiśniewskiego i Kajetana Kubeckiego oraz niezawodnego Wiesława Karbowego.

Gratulujemy uczestnikom wyzwania i czekamy na realizację zadania od Samorządu Mieszkańców Osiedla nr 2 w Turku! Pamiętajmy, że cały czas możemy wspomóc rehabilitację Kingi poprzez wpłaty na zbiórkę: https://zrzutka.pl/ckzez4, a także poprzez zbieranie nakrętek, o czym pisaliśmy tu: https://www.turek.net.pl/miasto/29078-pomaganie-przez-odkrecanie-kolejna-inicjatywa-wspierajaca-rehabilitacje-kingi

reklama

Zachęcamy do obejrzenia nagrania z pompowania:

 

Podobne artykuły

Akcja poboru krwi w Ambro: oddali 34 litry...

Akcja poboru krwi w Ambro: oddali 34 litry cennego...

z wczoraj
Już dziś akcja poboru krwi dla Agaty...

Już dziś akcja poboru krwi dla Agaty Pilarskiej. Nie...

15 wrz.
Agata potrzebuje naszej pomocy - podzielmy się...

Agata potrzebuje naszej pomocy - podzielmy się krwią!

7 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama