Dni Turku i Gminy Turek już za 4 dni!

środa 04 sierpnia 2021

Dominiki, Dominika, Protazego

20°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Pomaganie przez odkręcanie - kolejna inicjatywa wspierająca rehabilitację Kingi

Pomaganie przez odkręcanie - kolejna inicjatywa wspierająca rehabilitację Kingi
 

W ramach różnych inicjatyw pomocy dla Kingi Podębskiej, która wymaga specjalistycznej rehabilitacji po potrąceniu jakie miało miejsce w lipcu 2019 na ul. Wyszyńskiego w Turku, rusza akcja zbierania nakrętek. Organizatorzy liczą na wsparcie i przekazywanie nakrętek od butelek plastikowych.

Kinga Podębska po operacjach i hospitalizacji związanej z wypadkiem przechodzi aktualnie bardzo wyczerpującą rehabilitację w jednym z najlepszych ośrodków w Polsce. Pojawia się jednak problem finansowy.  Długotrwała rehabilitacja, której wymaga Kinga to znaczny koszt z którym sama sobie nie poradzi. Uruchomiona zbiórka a w ramach niej wpłaty przyniosły znaczny zastrzyk funduszy na dalsze leczenie jednak to nadal za mało. Osoby wspierające Kingę postanowiły rozpocząć kolejną akcję polegającą na zbiórce nakrętek od butelek plastikowych - „Pomaganie przez odkręcanie”.

reklama

Organizatorzy apelują o przekazywanie nakrętek, najlepiej w znacznej ilości do specjalnego pojemnika umieszczonego na ul. Kaliska 65 B (obok Biedronki). Średni zysk z tony nakrętek to około 800 zł. Całość pozyskanych funduszy ze sprzedaży zebranych nakrętek zostanie przez organizatorów przekazana na zrzutkę. Zachęcamy więc do przekazywania nakrętek lub też indywidualnych wpłat na rehabilitację Kingi.

Link do zbiórki „Pomóż mi wstać na nogi” - Kinga Podębska:
https://zrzutka.pl/ckzez4

Pomaganie przez odkręcanie - kolejna inicjatywa wspierająca rehabilitację Kingi

Podobne artykuły

Trwa kosztowna i długotrwała rehabilitacja...

Trwa kosztowna i długotrwała rehabilitacja Kingi...

13 st.
Nakrętkomania z chęci pomagania w gminie Malanów

Nakrętkomania z chęci pomagania w gminie Malanów

28-12-2020
Wideo: Pompowali dla Kingi - uzbierali niecałe...

Wideo: Pompowali dla Kingi - uzbierali niecałe 5...

18-07-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama