sobota 25 września 2021

Aureli, Kamila, Kleofasa

13°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Wieczór z filmami Jana Komasy

Wieczór z filmami Jana Komasy
 

Nie masz planów na sobotni wieczór? Skorzystaj z filmowej oferty, którą przygotowały Miejska Biblioteka Publiczna w Turku oraz Muzeum Miasta Turku. Mowa o kolejnej odsłonie Nocnego Maratonu Filmowego, podczas którego zobaczymy dwa wielkie hity Jana Komasy – „Boże ciało” oraz „Sala samobójców. Hejter”

Nocne Maratony Filmowe już na stałe wpisały się letni kalendarz wydarzeń kulturalnych Turku. W tym roku widzowie mieli już możliwość obejrzenia dwóch filmów – „Jokera” oraz „ Ptaków nocy”, które opowiadały historię bohaterów komiksowych z serii DC. Kolejne filmowe spotkanie już w najbliższą sobotę. Tym razem wyświetlone zostaną dwa głośne filmy Jana Komasy – „Boże ciało” oraz „Hejter”.

reklama

„Boże Ciało” to inspirowana prawdziwymi zdarzeniami historia chłopaka, który po wyjściu z zakładu poprawczego postanawia udawać księdza i pełnić posługę kapłańską w małym miasteczku. Od początku metody ewangelizacji „fałszywego duchownego” budzą kontrowersje. A sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy w miejscowości pojawia się jego dawny kolega z poprawczaka.

„Sala samobójców. Hejter” to z kolei elektryzujący cyber-thriller i porażająco aktualny manifest młodego pokolenia. Pokazuje, jak bawi się, kocha i nienawidzi współczesna polska młodzież. Odkrywa mroczną stronę mediów społecznościowych i przekleństwo hejtu. Ujawnia jak miłość przeradza się w hejt.

Pierwszy seans rozpocznie się o godz. 21.00. Organizatorzy informują, że w związku z epidemią Covid-19 ilość miejsc jest ograniczona!

reklama

materiał prasowy nadesłany

Wieczór z filmami Jana Komasy

Podobne artykuły

"Magiczny Lechistan" zawitał do Turku

15 wrz.
Bartosz Stachowiak ponownie dyrektorem Muzeum

Bartosz Stachowiak ponownie dyrektorem Muzeum

14 wrz.
Muzeum Miasta Turek ponownie docenione w...

Muzeum Miasta Turek ponownie docenione w wojewódzkim...

8 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama