piątek 04 grudnia 2020

Barbary, Hieronima, Krystiana

reklama

Rolnicy z powiatu ponownie w proteście wyjechali na drogi

Rolnicy z powiatu ponownie w proteście wyjechali na drogi
 

W środę 21 października odbył się kolejny protest rolników sprzeciwiających się tzw. „Piątce Kaczyńskiego”. Około 30 traktorów z flagami i transparentami pjawiło się dziś po godzinie 10.00 na rondzie Dmowskiego w Turku.

Dzisiejszy protest to kontynuacja akcji środowisk rolniczych sprzeciwiających się wspomnianej ustawie. Podobna akcja miała miejsce 7 października. W proteście uczestniczyli także przedstawiciele partii Piast - JMEN z prezesem Eugeniuszem Maciejewskim.

reklama

Mimo znacznej ilości traktorów (około 30-40) ruch na największym w Turku rondzie w trakcie trwania akcji przebiegał normalnie. Wjazdy na rondo niezadowolonych rolników kontrolowali policjanci. Akcja przebiegła w sposób spokojny. Nie odnotowano żadnych incydentów.

Podobne artykuły

Protest rolników w Turku w spokojnej...

Protest rolników w Turku w spokojnej atmosferze. Nad...

7 paźd.
Wideo: Rolnicy blokowali obwodnice Turku....

Wideo: Rolnicy blokowali obwodnice Turku. Mnóstwo...

7 paźd.
Delegacja WIR na spotkaniu u Posła Bartosika....

Delegacja WIR na spotkaniu u Posła Bartosika....

7 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama